Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Számít, hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Számít, hogy milyen illata van egy pasinak az első találkozásnál/randinál?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 11:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hát ne legyen 1 hetes sz@r szaga
2011. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy számít!!!!!!
2011. aug. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
persze!!
2011. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon fontos egy jó parfüm mindent nyélbe üthet de az izzadságszag nagyon lelombozó.
2011. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De a dezodornak vagy parfümnek nem szabad túl erősnek lennie. Volt egy pasim aki nagyon erősen fújta magát,és teljesen megutáltatta velem azt az illatot, pláne miután szakítottunk.
2011. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Gyenge pontom, ha egy pasinak jó illata van, egy jó illatú srácnak félig már nyert ügye van nálam. :) Persze nem arra gondolok, hogy 3 méterről is megmondjam, milyen dezodort használ.
2011. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak ez számít, de nem a mű deodor vagy parfümillat hanem az ő saját illata. Ez nálam döntő szempont egy pasinál...
2011. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon fontos. nálam például ez abban nyilvánul meg, hogyha tetszik egy srác, és az mondjuk megölel, akkor az illatát még jó pár napig érzem magamon függetlenül attól, hogy mi van rajtam, vagy ha megyek az utcán és megérzem az illatot, ő jut eszembe és ez nagyon jó érzés. Plusz ez sima biológia, az illatok vonzanak minket, ahogy az állatokat is. Amúgy én is a mellett vagyok, hogy a kevesebb több, tehát inkább akkor érezzem az illatát, mikor hozzábújok és ne 3 méter távolságból. Szerintem ha egy srácnak nincs számodra jó illata, ne arra gondolj, hogy az ápolatlanság miatt, akkor az automatikusan taszít téged.
2011. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem rég néztem egy filmet a Spektrumon, amely arról szólt, hogy a nők képesek szag alapján megtalálni a nekik megfelelő párt.


Kb. 15 fiatal férfit megizzasztottak, és a levetett pólójukat megszagoltatták nőkkel, akiknek értékelnie kellett a szagot különféle típusokon alább.


Igaz, már a végeredményre nem emlékszem, de a szagok és illatok nagyon-nagyon fontosak...

2011. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ez off lesz de lányok milyen illatot szerettek egy pasin?

márkát esetleg konkrét nevet pl axe schock

2011. szept. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!