Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Zavarna, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Zavarna, ha a barátnőtök hasa (köldöke alatt) sebes/sebhelyes lenne?

Figyelt kérdés

A köldököm alatt pici fekete szőrök voltak és mindig kiszedtem.

Ha már kezd kinőni, akkor kis fekete pont lesz és az muszáj kinyomnom :P => sebes szokott lenni (meg nem olyan sima)

Még nem volt senkim, de nem is mernék senki előtt levetkőzni emiatt.

Zavarna titeket ez?

Kort is légy szíves.


2011. márc. 25. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem zavarna.
2011. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem az zavarna, hogy ennyi eszed van. Lézeres szőrtelenítés, gyantázás. Bármi jobb mint "kinyomkodni" a szőröket mint egy pattanás. Fúj.
2011. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna.
2011. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mért zavarna?
2011. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az zavaróbb, ha ennyire látszik, hogy téged zavar!

Kinyomni, fúj!

2011. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem úgy kinyomni, csak kipiszkálni és utána szemöldökcsipesszel kihúzom
2011. márc. 25. 19:24
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez igazából sokmindentől függ..ezalatt igazából az összehatást értem, szóval ha jól nézel ki amugy, akkor nem kéne ezen paráznod..azmeg hogy sebesrenyomkodod mármár beteges. sztem azt hagyd abba :S egy seb rondább mint egy kinőni készülö szörszál :S

főleg ha aztírtad hogy "pici fekete szőr"..ha barnább bőröd van akkor alig látszik amugyis, szóval nemzavarna :) 17/f

2011. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha jól nézel ki mellé nem zavarna annyira, bár kicsit illúzió romboló lenne
2011. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Többen mondták, hogy szép vagyok, meg jó alakom van.

(de én nem mindig érzem így)

Az a gáz, hogy elég világos bőröm van. Nyáron amikor lebarnultam szinte nem is látszott, de most, hogy már kikopott...

2011. márc. 25. 19:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna ha vagy rendesen kiszeded vagy otthagyod. De sebesen hagyni nem jó. Bántana nem is igazán azért ahogyan kinéz hanem azért amiért ilyet csinálsz magaddal. Lehet a te tested, de még sem tesz jót a bőrödnek ha állandóan sebes. Ezért zavarna.

Az én barátnőmnek van két műtéti hegg a pociján. Engem nem zavar. Úgy imádom ahogyan van. Sajnos ezt ő még mindig nehezen hiszi el, mert fél. Pedig nekem gyönyörű. Dolgozunk rajta és szerencsére azért lassan oldódik aminek nagyon örülök. :-).

2011. márc. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!