Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már jó ideje beszélgetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már jó ideje beszélgetek egy sráccal msn-en és már múlt héten péntek óta nem volt fent msn-en és azóta nem is beszéltünk! Én írtam neki 1 sms-t és megkérdeztem h most mivan- persze nem igy de ez volt a lényege- és arra sem válazolt! Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csajszi, nem neked kell udvarolnod a srácnak....hanem ő udvaroljon neked...:D

Mondhatjuk hogy ez a mai világban maradi, de nem, nem a lánynak kell a fiú után mennie...az milyen már...:D

Na szal, vagy csak egyszerűen nem volt fenn és nincs pénz a telóján, vagy letiltott, mert valszeg idegesítetted. Nos ha kb 75%ban v többször kezdeményezted te a privát beszélgetést msnen és most nincs fenn több mint egy hete, akkor szteritnem elege lett. vagy ha akarsz valamit hívd fel kérdezd meg tőle hogy mivan...xD.

De ezt egy kicsit nemértem, merthát elvileg még nincs közetetek semmi, akkor miért kérdezed meg hogy mivan most?.....na te tudod, azért ne téveszd össze a barátságot a nyomulással...

szijaa

2009. febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
ja vagy van barátnője...csak becsapott h nincs de azota kibékültek vagy összejött mással
2009. febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De igazából ez nem ilyen egyszerű,csak nem nagyon tudom megfogalmazni mert élőben könnyebb lenne!

Tulajdonképpen az a lényeg hogy már 1x taliztunk és nagyon kedveljük egymást meg minden és már megbeszéltük a következő randit de nem jött össze!és most meg ez van!

2009. febr. 24. 20:00
 4/4 anonim válasza:
Lehet,hogy nincs msn közelbe vagy télleg lefogyott a pénz telójáról sose lehet tudni...De ha vele nem jön össze akkor majd lesz más ezért ne keseredj el szerintem!
2009. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!