Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem egy lánnyal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem egy lánnyal és nem áll szóba velem, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Már körülbeül 8 éve ismerjük egymást. 4-6 éven keresztül msneztünk és elég sokat jártunk össze, de külön világot éltünk, nemrég szakított a barátjával és bár úgy érzem bejövök neki, a kelleténél kicsit erőszakosabban próbálkoztam, de ráadásul eléggé bunkón is. A lány figyelmeztetett, nem érdekelt, eléggé lejárattam magam egyébként akkor más témákkal is... valamiért beszóltam neki, hát letörölt mindenhonnan. És eléggé haragtartó.


Facebookot nagy nehezen visszakönyörögtem (nyilván érdekli mi van velem, és vár, hogy rendbeszedjem az életem, de ehhez a barátaimra is szükség van, egyben rá is), de nagyon ritkán reagál és msnen egyáltalán nem old fel. Egyébként üzenetekre nem reagál, csak kommentekre, nagyon ritkán. Felhívni nem nagyon mertem, sosem volt szokásom és furán hatna. Az után h facebookon nem reagál, az sms is.


Most egy 20-on évesnél 8 év ismerettség sok idő, aktív tagja volt a felnőtté válásomnak és sokat tanultunk mindketten egymástól, egyben egy barát is, de amúgy tényleg ritkán láttuk egymást.


Zaklatni nem szeretném, főleg élőben nem, ezek után, max akkor lehet ebből peace szerintem, ha összefutunk, de azért rákérdezek, vmi profi válaszoljon, h mégis mit tenne a helyemben.


Férfinak érzem magam így nehéz olyan megoldást találni amiben nem alázom meg, járatom le magam, esetleg zaklatom. Nem rohanok neki a betonfalnak annak reményében, hogy átjutok a másik oldalára, de talán valaki látja az ajtót.


2011. jún. 12. 23:36
 1/5 A kérdező kommentje:
hozzátenném, h kb 1-2 hónapja tart ez a letiltós, nemreagálós állapot.
2011. jún. 12. 23:37
 2/5 anonim ***** válasza:
valószinüleg még a volt barátja is benne van,még azt sem heverte ki.Szerintem hagyd még egy darabig,aztán meg ha összefuttok valahol beszélj vele személyesen.Azt irtad nem akarsz rányomulni teljesen...egyáltalán nem kell.Csak hagyd békén még egy időre.
2011. jún. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csúnyának tart, és nem akar esélyt adni, h meghódítsd. Barátnak még visszaszerezheted, ha elhiteted vele, h már nem jön be mint nő.

Egyébként nem peace, hanem béke.

2011. jún. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
erről szó sincs, kifejezetten bejövök neki. az életemmel vannak inkább problémák.
2011. jún. 13. 16:08
 5/5 A kérdező kommentje:
amikor legutóbb kettesben találkoztam vele nagyon oda volt, meg furán nézett, csillogó szemekkel folyamatosan a szemembe. De kicsit mintha izgult is volna, h valami olyat teszek amire nem számít (ilyenkor számítania kell rá és akkor nincs gáz), így ilyen parás légkörben nem mertem lépni. Talán ott rontottam el....
2011. jún. 13. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!