Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pár válaszban már itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pár válaszban már itt olvastam ezt?

Figyelt kérdés

szóval , pl ma a suliban egy csaj mögé álltam a büfénél , és 1-2x véletlenül összenéztünk , aztán így elkezdett izélni a hajával :D most ilyenkor megkellett volna szólítanom?


mert ez tökre hihetetlen , hogy most minden csajnál így van , hogyha a hajával játszik meg összenézünk 1-2x akkor tényleg azt várja , hogy csináljak valamit .


mi van , ha nem is azért csinálta, hanem valami más okból kifolyólag?


vagy ha azt csinálja egy csaj akkor 100%, hogy azért van ?


amúgy nekem még nem volt barátnőm , szóval csak izé , nem tudom , hogy mikor mit akar kifejezni egy csaj.


2011. márc. 25. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A nőket nehéz megérteni barátom. Főleg, hogy néha még saját magukat sem értik. :)
2011. márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szólítsd meg ilyenkor, végülis mit veszthetsz? Azért nem egy teljesen idegenről van szó, hiszen egy suliba jártok, van miről beszélni.
2011. márc. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!