Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Több válaszban is olvastam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több válaszban is olvastam, hogy "tegyél kétértelmű megjegyzéseket, amolyan csipkelődő megjegyzéseket", ezzel is közelebb lehet kerűlni a kiszemelthez. Kérlek írjatok minél több példát ilyen megjegyzésekre. (amit használni is lehet. )?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hol olvastad?
2009. szept. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hat most epp nem talaltam meg h ide bemasoljam, de ennel a kategorianal legalabb 3-4 kerdesnel, valaszkent irtak...
2009. szept. 15. 13:35
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
"Teccő, g@ci, kö kóla?", "Oszt desznyótok van-e"
2009. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
te aztán nagyon szellemes vagy, hallod....
2009. szept. 15. 13:51
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a kérdező ilyesmire gondol:

pl srácnak ismerkedéskor: Mi a kedvenc évszakod, mert nekem a nyár, akkor jól ki lehet vetkőzni magunkból ;-)

Mindezt kacérkodóan lehet persze előadni (én tuti nem tudnék így viselkedni/ilyet mondani pasi előtt).

2009. szept. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha stílusosan csinálod és tényleg kétértelmű, akkor nekem bejönne :D Csak szerintem nehéz így hitelesen csinálni.
2009. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, a 13:52-es hozzaszolonak, meg varok ilyen jellegu hozzaszolasokat:)
2009. szept. 16. 13:10
 8/12 A kérdező kommentje:
szoval ..[az elobb elirtam:) ]: koszonom az eddigi valaszokat, kulonosen a 13:52-es hozzaszolonak :)
2009. szept. 16. 13:12
 9/12 anonim ***** válasza:
22%

Lehetne még esetleg a "Fingottam, v@zze" Vagy a "Te is hányni voltál?" dumával is próbálkozni.

Amúgy komolyan: Volt egy ismerősöm, aki odament egy vadidegen lányhoz, akit más meg se mert közelíteni, annyira jó nő volt. Kiengedte fél méterre a taknyát, és aztán visszaszívta. Ez volt a bemutatkozás. Fél óra múlva már dugta.

Hidd el rájöttem már, mit sem ér a duma.

2009. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kerlek me'g irjatok ..legyszi..
2009. szept. 22. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!