Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok fiú van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok fiú van egy baránőm és orális szexet akar, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még csak 2 hete vagyunk együtt.
2011. márc. 26. 12:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha neked akarja, told le szépen. Ha magának, akkor más a helyzet.


Melegítsd be egy kicsit. Csók, nyakra, fülre, vállra puszi. Aztán cici, cicik között le a hashoz, köldök. Húzd le, ami rajta van. Comb belső oldalát puszilgasd. Ha itt nincs baromira beizgulva, akkor gáz van. Ha igen akkor jöhet a punci. Nyelveddel a hüvelybemenetet finoman végig, majd fel a csiklóhoz. Most jön a bomba. Kezdj el körözni a csikló körül a nyelveddel, de lassan, folyamatosan szűkítsd a köröket, és ahogy egyre kissebbek a körök, a nyelveddel egyre nőjön a nyomás. A végén a csiklón folyamatos nyomás mellet körzöl.


Nálam nagyon bejött. Kb 3 perc volt az egész mutatvány, de mindig akkorát élvez, hogy sokszor nekem is megvan csak attól.



Persze, ha nem akarod még, akkor szimplán mondd meg neki, de ennek asszem még nagy hasznát fogod venni egyszer.

2011. márc. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!