Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek miért nem tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek miért nem tetszenek olyan lányok akiknek kicsit szélesebb a csípőjük? Hasra nem kövér csak csípőre széles!

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 12:26
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ...megkaptam a kérdésemre a választ! :) :) <3
2011. márc. 26. 14:42
 12/22 anonim ***** válasza:
83%

[link]


itt ez a csaj, széles csípő és ami kell, tuti jól néz ki!

szerintem a széles csípő, keskeny derék jó lábak, formás mell a nyerő!

2011. márc. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
jaja , az ien széles csípő nagyon tuti(Y) és attól h 1 vki estleg beszólt , attól lehet h sokmindenki másnakl bejön az alakod
2011. márc. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
Partnerválasztáskor a tudatalatti, az ösztönök nagy szerepet játszanak. Az ösztön pedig azt súgja: Válaszd a szélesebb csípőjű nőt, mert az termékenyebb, könnyebben szül, így több és egészségesebb utódod lesz. Ezért statisztikailag a férfiak sokkal gyakrabban választják házastársul a széles csípőjű nőket. Ne tévesszen meg, hogy a tv-ben megnézik a nyeszletteket, ha arra kerül a sor, a széles csípő mellett fognak dönteni...
2011. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Hát nekem az nagyon bejön, amikor feszülés ruci van rajta és széles a csípője..:) Bár nem a csípőjét szoktam nézni, hanem inkább az arcát meg a seggét..:D 1 szó, mint száz: sztem jó a széles csípő, ha jó a többi rész is ;)
2011. márc. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 sashinka ***** válasza:
Mi is volna a gond ezzel én kifelyezetten rajongok a széles csipelyű lányokért( a nőiesség jelképe). Szerintem ennek oka az a nevetséges divatot követő gondolat a mit bele ütettnek az emberek felyébe ,vagy lehet , hogy más ideált kellene választanod aki mellet megtalálnád a boldogságot . Amit persze kívánok neked hisz nem könnyű megfelelni,ill. akalmazkodni egy ilyen felületes világban. Szia!
2011. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Nagyon szép és nőies a széles csípő, HA nem akar a lány mindenáron három számmal kisebb nadrágot felvenni, mert az aztán teljesen elrontja az összhatást: összenyomorítja az alakját.

Ugyanez áll a kissé "kipárnázottabb" hölgyekre is, a szűk ruhával inkább el akarják rejteni a zsírpárnákat de valójában épphogy kihangsúlyozzák őket.

2011. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 yusukeee válasza:
szerintem nincs vele senmi gond,nekem tetszik pláne ha ven mit fogni egy lányon de azé ne legyen dagadt
2011. márc. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
nekem bejönnek a széles csípőjű nők
2011. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
ne idetlenkedjel mar bazzeg csomo csavo imadja a szeles csipot...legalabb jol meglehet dugnixD nemkel felni hogy kete torik:))
2011. márc. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!