Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Visszataszito ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Visszataszito ha egy lanynak nagyobb az egyik kisajka mint a masik?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 14:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
jajj de hányszor volt már ilyen kérdés... az emberek páros szervei általában nem szimmetrikusak. most ez lehet a fül, orr, lányoknál gyakran a mell sem tökéletesen egyforma, de senkit sem érdekel! általában fel sem tűnik ez másnak, pusztán a tulajdonosnak. észre sem fogja venni a srác, szóval nem baj! nekem a bal karom nagyobb, a jobb hátam erősebb stb... én tudom, de még senkinek sem tűnt fel.
2011. márc. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem visszataszító. Nem a punci számít, hanem a lány, akié a punci.
2011. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Luigi Vampa:


az öreg székely így mondaná: "lik az lik" :P

és tényleg ne zavarjanak téged, kérdező, a kisajkaid méretei, formái, színei, stb.


20/l

2011. márc. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

16:19:


Valóban, de itt a mondanivaló és az élettapasztalat a lényeg, mely megnyilvánul eme bölcs, már-már filozofikus gondolatokban.

2011. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Luigi Vampa:


Én sem kötekedni akartam, csak pontosítani :) Nehogy rosszul rögzüljön a fiatalokban ez az axiómának számító kijelentés.


20/l

2011. márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem gondoltam volna, hogy egyszer meg az "axioma" szot fogom olvasni ezen az oldalon.....20 eves lany, koszonom Neked! Talan megiscsak van jovoje ennek az orszagnak!:D


Kedves kerdezo: nem, nem visszataszito! Ha masnak nem, hat a szekelyeknek mindenkeppen hihetsz...:D

2011. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Oh, igazán nincs mit!:P Még nincs veszve semmi, csak optimistán! ;) Mert ugye, ha székely mondja...


20/l

2011. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
de az egyik kb. 1 centivel nagyobb :((
2011. márc. 29. 19:36
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem baj, küldj róla képet, vagy képre mutató linket privátban :)
2011. márc. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!