Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon visszataszító ha véletlenül nem igazán előnyös képet küldünk magunkról egy lánynak?

Figyelt kérdés
Nem kell semmi extrémre gondolni. Amikor ismerkedtem egy lánnyal msn-en kért rólam egy képet, és véletlenül szerintem egész gáz képet küldtem neki, de utána meg nem akartam neki magyarázkodni.
2011. jan. 30. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem túl szerencsés, mert az első benyomás azért elég fontos

de nem a világ vége, legközelebb küldj neki olyan képeket amiken jól nézel ki (ne egyet hanem picit többet), és aztán már nem arra az egy félresikerült képre fog koncentrálni x)

2011. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia nos lehet csak te hitted azta képedről,hogy nem jó ezzel én is igy vagyok.Viszont ha leányzó beszélt veled továbbra is nem szólt semmit ez legyen a legkevesebb gondod meg tud egy fényképből még nem derül ki semmi.Mikor nagyon jól tudjuk hogy vki meg átszrekesztett meg fotoshopos képet rak fel magáról élőbe fog kiderülni a dolog mert vannak olyan emberek akik pl nem jó fotoalanyok.
2011. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha elég ahhoz a kép, hogy találkozzon veled, akkor nem gond.

Én úgy jártam régebben, hogy olyan képet küldtem, amin szerintem nem néztem ki rosszul, de amikor a srác meglátott, mondta hogy sokkal szebb vagyok, mint a képen.


Szerintem még jobb is így, inkább csalódjon élőben pozitívan :) az sokkal rosszabb, ha egy Adoniszt vár, és megjelenik egy tök átlagos srác.

2011. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha ÉLŐBEN ismerkednél?!

Mondjuk hívd el randizni a lányt, és akkor mindegy lesz, hogy milyen képet küldtél neki...

2011. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég gáz, mert a lányoknak a külső a legfontosabb.
2011. jan. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!