Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen? Beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Beleszerettem a barátnőmbe (lány vagyok) hogy adjam tudtára hogy én tényleg komolyan gondolom?

Figyelt kérdés
bisex vagyok, és beleszerettem a bnőmbe, szerintem ő is hajlik a dologra, amikor közösségben vagyunk, és sutyiban simogatom a combját vagy valami, nem ellenkezik. szakított a pasijával, mert tudta hogy én rühhellem azt a gyereket, és mindig ölelget, meg puszikat ad. nemtudom szerintetek kezdeményezhetek, sokszor poénkodunk hogy leszbik vagyunk meg ijenek, de nemtudom, leesett e már nkei hogy én komolyan vonzódom a lányokhoz is...mit csináljak?
2009. febr. 25. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

jó ég :S:S én is ölelgetem a barátnőmet meg néha puszit is adok neki (ha nagyon lehangoltan érzi magát), van olyan a baráti társaságban, aki szívesen smárol másik lánnyal, anélkül h biszex vagy leszbikus lenne, csak azt hiszi így jobban fognak rá tapadni a srácok (hát hogy erről mi a véleményem... azt hagyjuk). nem ítélem el a leszbikusokat, ők is ugyanúgy lehetnek szerelmesek, de ha a barátnőm elémállna egy nagy vallomással hát kezdetben tuti poénra venném de ha meglátnám h komolyan gondolja viharsebesen futnék az ellenkező irányba :S

nem tudom hogyan szerezhetnél bizonyságot a barátnőd felől, de sztem egyenesen rákérdezni... kevés esélyed van, viszont sok arra h elveszíts egy jó barátot és esetleg a sulipletyka tárgyává válj. ha meg fiatal vagy gondold meg h nem csak egy fellángolás e ami idővel elmúlhat

2009. febr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki. Inkább mondja, hogy nem, mint h őrlődj itt ki tudja meddig. Vagy ha már nagyobb lányok vagytok, akkor kérdezd meg tőle, h gondolt-e már arra, hogy kipróbálja egy lánnyal, mert te szeretnéd... vagy bármi, csak csinálj valamit.
2009. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele arról, hogy te komolyan vonzódsz a lányokhoz. Hallgasd meg a véleményét. Kérdezd meg tőle, hogy ha valaha előfordulna, hogy beleszeretsz akkor meghallgatna-e vagy elfordulna tőled? És közben mond el, hogy nem lenne csoda ha beleszeretnél, hiszen nagyon különleges a kapcsolatotok. A válaszai megmutatják, hogy elmondhatod-e neki, vagy elveszíted a barátságát ha bevallod. Azt meg neked kell eldönteni, hogy maradjon az epekedés testi kapcsilat nélkül vagy inkább vesszen a barátság is.
2009. febr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat, de lécci irjatok még!!
2009. febr. 26. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyértelmű, hogy előbb meg kell kérdezned a bnődet, hogy ő gondolt-e már arra, hogy lánnyal..A legjobb bnőm rólam is tudja, hogy biszex vagyok, meg gyakran hoz fel olyan poénokat, hogy gyere, smároljunk, meg hu de vad menet volt:D Én hozzá nem vonzódom, de beszéltünk már erről és ő nem tudná elképzelni magát egy csajjal. De itt az a lényeg, hogy ti jóban vagytok és legalább megtudod, hogy ő benne lenne-e ilyesmiben..sokkal könnyebb így, h a bnőd, mint ha egy idegen csaj lenne és érte szenvednél.

2009. jún. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hali!

Hát én annyit javasolnék ,hogy a REAKCIÓját nézd. Óvatosan célozgass neki és nézd ,hogy hogyan reagál.

Ha úgy ítéled meg hogy hajlik rá akkor mondd el neki ,de ne hirtelen ,hanem apránként ,hogy hagy tudjon még gondolkozni rajta, így elkerülhető az ,hogy rosszabb esetben elriaszd.

2009. szept. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!