Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha beleszerettem egy meleg srácba? ( lány vagyok! )

Figyelt kérdés

Kicsit beszélgettünk, és akkor mondta, hogy homoszexuális. És az a poén, hogy nem is látszik rajta, férfias. Végülis terjesztgették róla, hogy homokos, csak én nem hittem el.

Basszus...

Járt már valaki így ?


2011. ápr. 11. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Pech. Nekem szerencsére ilyen nem volt.
2011. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Na, én tavaly októberben jártam így. Pont ugyan ez volt. Férfias, sportol, stb..Beszélgettünk, aztán leveleztünk is iwiwen, erre közölte, hogy ő meleg. Hát köpni-nyelni nem tudtam, főleg, hogy már kezdtem belehabarodni. Bele telt egy kis időbe, hogy elfelejtsem, de mivel tudtam, hogy esélytelen, nem volt más választásom. Szerintem te is csak elfelejteni tudod, hacsak nem pártol át mégis a csajokhoz..:D
2011. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
82%
Hát figyelj lehet akár bisex is vagy csak nem tetszettél neki és azért mondta jó nem a legjobb lekoptató duma de hatásos! F/13 hetero
2012. márc. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

én jártam màr hasonlóan: nemrég beleszerettem egy heteró fiuba...

csak ő tetszett és szinte mindig rá gondoltam más alakját észre se nagyon vettem eszembe se jutott hogy esetleg ez azt jelentheti hogy meleg vagyok... szerencsére véget èrt ez a reménytelen érzés...és letisztázódott a nemi identításom is... szerintem kibírsz kb. 2 hónapot aztán véget ér a szenvedésed...lehet hogy nem is néz ki olyan jól csak a szerelem miatt látod szebbnek és amikor kiszeretsz belőle m majd meglátod hogy abszolût nem úgy néz ki ahogy "elképzelted" (14/fm)

2017. máj. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!