Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ne is várjam, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne is várjam, hogy a barátom megbecsüljön? Alkalmatlan vagyok a megbecsülésre? Te se becsülnél meg?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, végzős gimnazista.

Mivel nem vagyok valami jó tanuló (közepes), butának tart.

Mivel nem szoktam otthon tanulni/magolni (utálok), lustának tart.

Mivel nincsennek konkrét jövőbeli céljaim, ambicióim komolytalannak tart - és cserébe nem osztja meg velem a saját terveit.

Mivel érdekelnek a ruhák, sminkek, parfümök, felszínesnek tart.


2011. márc. 27. 17:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nekem te nem lennél a bnőm az tuti.
2011. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha ezt mind elmondta mi a fenének vagy vele, és ő mit keres melletted? Innen úgy tűnik nem egyezik nagyon a világotok. Mond neki hogy keressen magának másik csajt, vagy ha szereted tégy is érte. Ha ebből bármelyik 2őt nekem is a fejemhez vágnák azt mondanám hogy megszoksz vagy megszöksz. Vagy hagynám a fenébe.
2011. márc. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hali

Szerintem mindenkit meg kell becsülni, mert mindenki egyedi. Én is full ez vagyok. (tanulmányi eredményeim kicsit rosszabbak) Érdekelnek a ruhák stb.., hiszen lány(már nő) vagy, kérdezd meg tőle, jó lenne, ha úgy néznél ki mint egy öregasszony... Még minden mondatodhoz írhatnék sorokat, de összegezve: Szerinte te egy buta,lusta komolytalan 19 éves végzős vagy.Szerintem neked egy helyesebb pasi kéne, nem egy ilyen szemétláda.. Ha igazán szeretne, akkor mindenedet szeretné, azt is ha egy kicsit butuska vagy :D 16f

2011. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Miért várnád el bárkitől, hogy megbecsüljön, ha te se becsülöd saját magad?

Szerintem is hagyd ezt a pasit már rég elrontottad a dolgot, inkább találj magadra kicsit és utána próbálkozz komoly kapcsolattal, mert ez így tényleg gáz.

2011. márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
azért én megkérdezném tőled, hogy miért nem tanulsz? csak azért mondom, mert később bizony rá fogsz jönni, hogy kellett volna. célok és jövőkép azért nem ártana ám!
2011. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Amiket írtam, azokat Ő sohasem mondta ki, de valószínű így gondolja. Ő az ország egyik legnehezebb szakán van, és színötös.


Azért nem tanulok annyira, mert a továbbtanulásom szempontjából nem számít: duplázni fogom azt a 2 tantárgyat amiből nagyon jó vagyok (ezek húzzák fel az átlagom 3,6-ra) és hozzá jön a nyelvvizsga pontom, szóval egyetemre bekerülök. Tudom is hova megyek, de konkrét tervem nincs vele csak most az uccsó pár hónapban ötlöttem ki (jobbat nem tudtam, lesz ami lesz alapon választottam ezt a szakot).

2011. márc. 27. 19:43
 17/18 A kérdező kommentje:
Számításaim szerint olyan 390 pontom lesz.
2011. márc. 27. 19:45
 18/18 anonim ***** válasza:
mondjuk ha továbbtanulsz akkor valami terved csak van... mindenesetre ideje lenne ha jobban becsülnéd magad, mert ha nem fogod akkor folyton olyan palik mellett fogsz kikötni akik visszaélnek az önbecsüléshiányoddal
2011. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!