Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ne is várjam, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne is várjam, hogy a barátom megbecsüljön? Alkalmatlan vagyok a megbecsülésre? Te se becsülnél meg?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, végzős gimnazista.

Mivel nem vagyok valami jó tanuló (közepes), butának tart.

Mivel nem szoktam otthon tanulni/magolni (utálok), lustának tart.

Mivel nincsennek konkrét jövőbeli céljaim, ambicióim komolytalannak tart - és cserébe nem osztja meg velem a saját terveit.

Mivel érdekelnek a ruhák, sminkek, parfümök, felszínesnek tart.


2011. márc. 27. 17:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, végzősként azért meggondolnám hogy utáljak-e tanulni:D
2011. márc. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább segítenék, hogy kicsit jobban megtaláld önmagad. Közepes tanuló létedre tudsz helyesen írni, nagyon buta nem lehetsz.
2011. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Így ömlesztve leírva, én se.


26/F

2011. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egy minimális igyekezet azért szükséges lenne ehhez a részedről, ha már így konkrétan te is kijelented ezeket a dolgokat magadról.
2011. márc. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én tuti megbecsülnének, nem mindenki szeret tanulni, és nem mindenkinek lehetnek konkrét céljai az életben... Nem osztja meg veled a saját terveit? Rúgd ki páros lábbal, 'aszt keressen jobbat, meg sem érdemel téged egy ilyen, már bocs...inkább segítene neked.
2011. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Egyetértek a barátoddal. A lányokra főleg nem jellemzőek ezek a tulajdonságod. 19 éves korodra benőhetett volna a fejedlágya.


16f

2011. márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%

sztem egy idióta...már ne is haragudj. mindenbe beleköt.

engem is érdekelnek a parfümök, ruhák, imádok vásárolni...de ha eddigi életem során 5000 kötetet el nem olvastam szépirodalomtól kezdve a ponyváig, akkor egyet sem. érdekel a biológia, filozófia, csillagászat(nem az asztrológia, félreértés ne essék), a főzés, az atomerőművek működése, az űrhajózás, a nyelvek, a keleti kultúra, és még ezer dolog.

utálok magolni, szintén közepes tanuló vok, konkrét továbbtanulási tervem 3 hónapja van - és butának tarthat az, aki nem beszélt velem 2 szót sem, aki olyan korlátolt, h egy bizonyítvány alapján ítélkezik.

az intelligenciát, és a tájékozottságot nem ezek mutatják csak - de aki mást nem néz - az ostoba!

2011. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló:


Mégis milyen ember az, akinek 19 éves lány létére nincs semmiféle célja az életben, lusta, nem érdekli semmi, csakis a ruhák, meg egyéb női maszatok. Őszintén!


Nem vagyok a kérdező ellen, inkább szeretnék neki segíteni! Hidd el ha tanulnál, lennének céljaid jobban éreznéd magad, nem lennének ilyen kaliberű problémáid mint hogy egy férfi lenéz téged, nem lennél üres, egy hal a vízben, aki csak eléldegél anélkül hogy bármit elérne vagy el szeretne érni az életben.

2011. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ezt írom, de a barátod egy pöts.

Miért ilyen eminens, anyuci kicsi hülyegyerekével kavarsz?

Amit elmeséltél, abból az jön le, hogy magát kibaxottul okosnak, ügyesnek és a jövőre nézve sikeresnek is tartja.

Az ilyen önelégült barmokból van elegem.

Nekem sincsen semmi elképzelésem, beadtam pár fősulira a jelentkezésem, de úgy gondolom, hogy az embernek 18-19 évesen nem is kell, hogy valami hatalmas jövőképe legyen.És hiába jó tanuló valaki(semmit nem jelent), ha az élethez hülye akkor úgysem viszi semmire.

Persze ha tényleg csak a smink és a ruha érdekel, akkor elég egyszerű vagy, hidd el, nagyon fontos nekünk, fiúknak, hogy egy lánnyal lehessen értelmes dolgokról beszélni, és ne kelljen nagyon lesüllyedni a szintjükre:):P

2011. márc. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Aztán mit kéne becsülni rajtad? Néz már tükörbe, gyakorlatilag selejt vagy.

28/F

2011. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!