Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti milyen nőket szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti milyen nőket szerettek: amelyik bevállalós, képes megvédeni magát vagy aki cica baba és elvárja hogy a pasija védje meg?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 17:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik normális, és nem is keveredik olyan helyzetbe, hogy védelemre szorulna.
2011. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a lényeg hogy valamilyen szinten védelmezzem de azért merje kimondani amit akar.
2011. márc. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én a cicásakat szeretem:


[link]

2011. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A cicababa is meg tudja védeni magát, sőt, általában nekik van a legnagyobb szájuk, mert nincs önbizalomhiányuk a külsejükből adódva.
2011. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
de nem azt kértem hogy linkeljetek be nekem ide ilyen nőket...csak arra vagyok kíváncsi hogy a fiúk többsége milyen lányokat szeret!!!!!!!! :)
2011. márc. 27. 17:47
 6/22 anonim ***** válasza:

nekem olyan bnőm van, aki kiáll magáért nem is akárhogy...

az túlzás hogy én ezt akartam, de kényelmes a helyzet nagyon..,,:)

2011. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Egyiket sem:D

Legyen normális.Tehát ne legyen nagy a szája, de ne is legyen mulya.A cica baba, pedig nem attól cica baba, hogy a csávójának kell megvédenie.

2011. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
látom a némejik fiúnak egy kicsit nehéz a felfogása!! elsőbb gondolkozz és utána beszély!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
2011. márc. 27. 17:54
 9/22 anonim ***** válasza:
17:47 17:52 nek teljesen igza van...
2011. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, baba, neked pedig borzalmas a helyesírásod;)

Hol vélted felfedezni a bibit(elvi hiba) a válaszomban?

Várj, akkor megpróbálom hozzád mérten, egyszerűbben, tisztábban megfogalmazni.Az általad lerajzolt két "női típus" közül egyik SEM jön be.Remélem világos voltam:)

Várom a következő magasröptű gondolatod:P

2011. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!