Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én csak kirakati baba vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csak kirakati baba vagyok, vagy mi?

Figyelt kérdés
Nem volt még pasim, eddig akik tényleg ismernek csak kevesen próbálkoztak be. Viszont. Nem tudok úgy elmenni sehol hogy ne bámulnának meg, (volt olyan hogy buszon 8 fiú bámult rám végig) de semmi több. Még senki nem jött oda ismerkedni, mindenki csak bámulni tud. Nálam kevésbé szebb barátnőimet is szólították már le buszon villamoson stb, állítólag nem nézek ki rosszul (nem vagyok se csúnya, se kövér) és akik ismernek azt mondják belsőre sincs semmi nagyobb probléma. Nem tudom, mi lehet velem a baj, miért nem tart senki többnek egy kirakati babánál..
2011. ápr. 27. 23:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl jól nézel ki. Általában a legszebb lányok vannak egyedül, mert őket nem merik leszólítani. De az is lehet, hogy túl kihívó vagy..
2011. ápr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
rakjál fel magadról egy képet olyan ruhában ahogy általában kimész utcára , megmondjuk mi
2011. ápr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy k*rva típus ha erre célzol...és szerintem annyira szép sem..
2011. ápr. 28. 00:07
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék...tudom, hogy nézik ismerőseim az oldalt..

Amúgy például nem járok magassarkúban, sem mélyen dekoltált pólóban, és általában a hasam sincs kinn..szal semmi ilyesmi..

2011. ápr. 28. 00:09
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy barátságtalan vagy? Mármint nem direkt, hanem mondjuk nem mosolyogsz az emberekre, hűvös a tekinteted, ilyesmi?
2011. ápr. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor vedd kezedbe te a kezdeményezést és a beszélgetés/ismerkedés beindítását, és probléma megoldva.
2011. ápr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ez a barátságtalanság max abból adódhat hogy az önbizalmam a nullával egyenlő, ezáltal pl mosolyogni se merek senkire, mert hogy úgyis hülyének néz..
2011. ápr. 28. 00:18
 8/17 anonim ***** válasza:
Akkor megvan a válasz. A kevésbé szép barátnőid nagyobb önbizalommal bírnak, ezáltal barátságosabb a kisugárzásuk, és ezért szólítják le őket. Azt meg nem hinném, hogy nem vagy szép. Akkor nem bámulnának..:P
2011. ápr. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
És ezen hogy lehetne változtatni?
2011. ápr. 28. 00:24
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát, ez egy ördögi kör. De elvileg minden fejben dől el. Hidd el, hogy többnek tartanak holmi "kirakati babánál". Aki bámul, arra mosolyogj rá, ne csak azt gondold, hogy na, ez is csak bámulni tud.. És ha mégsem megy oda, akkor se keseredj el. Előbb-utóbb úgyis odamegy valaki.
2011. ápr. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!