Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem nézik jó szemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nézik jó szemmel, ha egy férfi is mutogatni akarja a virgácsait?

Figyelt kérdés
Miért szólják meg a szoknyás pasikat?
2011. márc. 27. 23:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Úr Isten... O.O

Férfi harisnyában és szoknyában... ha a annyira mutogatni szeretnél, már előttem is írták, miért nem jó egy rövidnadrág? Persze szigorúan harisnya nélkül...


Egyébként meg nem mindenütt szólják meg a szoknyás pasikat, menj el Skóciába, öltsd fel a népviseletet, és éld ki magad! ;)

2011. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egy pasinak akkor van jó lába, ha izmos, picit szőrös,de nem gorilla fazon. Ezenkívül ezért van nyáron rövidnadrág tudod?

Rosszabb időben meg szűkebb farmerek például.

Amúgy én mint nő egy pasinak nem a lábát nézem, hanem inkább a fenekét, de azt eléggé érdeklődve! :)

Szerencsére az én pasimnak jó segge van. Farmerban és alsógatyában is. A szoknyát körberöhögné ha említené neki valaki...

2011. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Jézusom!Mért kell minden pasinak megbuzulnia??
2011. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Szánalom szagot érzek.
2011. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!