Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogadásból ismerkednék, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadásból ismerkednék, de hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nekem az lenne a problémám, hogy az egyik barátommal fogadtam, hogy a holnapi napon sikerül szereznem 3 női telefonszámot. Namármost most döbbentem rá, hogy nem tudom, hogyan kell ismerkedni. Segítsetek legyetek szívesen. Bármilyen baromságot is szívesen fogadok.

Mivel 5000 Ft a tét. :D


Az akció Budapesten lenne. :D


17/F


2011. márc. 28. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Törődj bele, hogy elveszted a pénzt.:D
2011. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Inkább kezgy el spórolni:D:D


Valaki rakott fel egy videót ide pont ilyen témával keresd meg.

2011. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, az nem lehet. :D Nyernem kell. :D
2011. márc. 28. 19:31
 4/11 A kérdező kommentje:
Adsz valami támpontot, hogy hogyan keressek rá? :D
2011. márc. 28. 19:31
 5/11 anonim ***** válasza:

simán nyerhetsz ha ügyes vagy;)

gondolom az egyik kikötés hogy ismeretlen csajoktól:)

vagy megmondod nekik hogy fogadásból csinálod de az pofátlanság (bár alapbol is az hisz csak játszol velük)

de csak beszélgess és egyeztess egy találkozót és kérd el a számot:) izgulni nem fogsz annyira hiszen csak mint mondtam játszol:D

2011. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van olyan lány, aki simán megadja a számát, ha megmondod neki, hogy fogadtál. :) Persze van, aki épp ezért küld el a ...
2011. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az a vicc, hogy igazából bármennyit tudok beszélni a semmiről teljesen gátlástalanul. Csak így az "utcai jányok", hogy reagálnak így a suliba sietve?


Mert volt rá 1 hetem, de én az utolsó pillanatra hagytam. Az a mázlim, hogy nem lesz első 2 órám. :D Szóval a suliba fog várni a haverom habzó szájjal. :D És pénzzel. :D


De nem akarom, hogy így menjek oda hozzájuk, hogy fogadás. Mert még akár jól is elsülhetne. :D

2011. márc. 28. 19:38
 8/11 anonim ***** válasza:
akkor csak keress valakit aki jónak tűnik kérdezd meg tőle hogy beül-e veled valahová reggelizni majd adja meg a számát és találkozzatok suli után vagy később
2011. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
persze a keress valakit...kérdezd meg között van egy kis ismerkedés rész is:D elözö voltam
2011. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na jó. Akkor az úgy jó, ha úgy megyek oda hozzájuk, hogy mosómedvéket árulok? :D
2011. márc. 28. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!