Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hungarista fiúk ismerkednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hungarista fiúk ismerkednek "normális" lányokkal?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki eléggé megtetszett,de nem merek nála próbálkozni. Ő ilyen szélsőjobbos meg Nagy-Magyarországos cuccokba nyomul én meg hát tipikus csajos csaj vagyok,ergo szeretek csinosan öltözködni. Persze tisztába vagyok a nézeteikkel meg hogy nagyjából milyen zenéket hallgatnak és ezért is félek mert én inkább elzárkózók a politikától mert nem értek hozzá. Kicsit félek tőle hogy azonnal elküldene mert én nem vallom az ő elveit,de hazudni se akarok ezzel kapcsolatban mert később úgyis kiderülne. Szerintetek?

Én 17/L ő 17/F


2011. szept. 1. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
VŐLEGÉNYEM IS hUNGARISTA, BÁR NEM AZ A GYŰLŐLKÖDÖS TIPUS, Kárpátiát, meg Ismerős arcokat hallgat leginkább, én meg utáltam az ilyen zenét, ja meg Ő is jár ilyen ruhákba meg mo-s karkötőt hord, de közben én is megszerettem ezt a zenét, meg még karkötőt is vettem magamnak, bár nem nagyon használom!!! e soha semmikor nem volt ebből probléma, már 2,5 éve együtt vagyunk, eljegyzett és a babaprojekton vagyunk rajta, ez nem lehet akadály!!! Sok sikert!!! Én 24L, ő 35F
2011. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

személyfüggő

nekem vannak normális hungarista fiú ismerőseim akik tényleg csak büszkék a magyarságukra, nem politizálnak és inkább olyan hagyományőrzők mintsem radikális tüntetők


de ismertem olyat is aki mániákus barom volt és leku.rvázott, lenézett magasról minden olyan csajt aki pl magassarkút hord és nem osztja a véleményét h dögöljön meg az összes zsidó meg cigány

2011. szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

az én barátom is hungarista:D neki is van Nagy- Magyarországos karszorítója is.:D

hasonló vagyok hozzád,de ez nem okozott gondot nála.

2011. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

személyiségfüggő.

nagyon.

2011. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igen 20L tapasztalat
2011. szept. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is nagyon lányos és csinos, imádom :P
2011. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Leszter_a_Moleszter ***** válasza:
ha van nagy MO-os tangád, nyert ügyed van
2011. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
És akkor mi van, ha valaki hungarista? Nem úgy kéne tekinteni erre mintha valami szörnyűség lenne. Az elfajzott liberalizmus annál inkább.
2011. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én tipikus magassarkús, nőies ruhás csaj vagyok, és nekem eddig szinte csak szélsőjobbos pasijaim voltak, akik külsőben is ezt a felfogást képviselték. A legjobb barátnőm is szintén nagyon csajos, és neki is ilyen pasija voltak. Mondjuk valszeg azért, mert egy helyről válogattunk :D

20/L

2011. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,akkor azt hiszem megpróbálom...
2011. szept. 1. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!