Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Akinek meghalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Akinek meghalt a szerelme, hogy dolgozta fel?

Figyelt kérdés

Milyen érzés volt? Hogy dolgoztátok fel? Tudom, hogy tapintatlan kérdés, bocsánat! Azért kérdezem, mert egy nagyon jó barátom 1 hónapja elvesztette a barátnőjét egy balesetben és azóta padlón van....

Érdekel, hogy ti hogy éltétek meg, ha ne adj' Isten veletek is történt már hasonló.


2011. márc. 28. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Milyen érzés volt?" hogy lehet ilyen tapintatlan kérdést feltenni, nem zavar hogy ezzel felhántorgatod azt amit más el szeretne feledni?:'(:S
2011. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak az válaszol, aki úgy érzi, hogy tud róla "beszélni"...
2011. márc. 28. 21:10
 3/8 anonim ***** válasza:

És még én érzem magam szarul, hogy barátnőm szakított velem 1 év után.

Micsoda fájdalom lehet ha meghal a párunk. :(

2011. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Sehogy. Feldolgozatlanul temették el.


A megrázkódtatást viszont nagyon nehezen. Mindenről csak ő jutott eszembe hónapokig. Ha valami jó dolog történt, és örülnöm kellett volna, akkor is az jutott eszembe, hogy ezt el kell mesélnem neki - és nem volt kinek elmesélnem.


Majdnem fél évig tartott, mire odáig eljutottam, hogy tudtam valamire úgy figyelni, tudtam úgy beszélgetni, hogy közben nem gondoltam rá. És bizony még majdnem egy év volt, mire valaki más elkezdett érdekelni.


Nagyon régen volt, már több mint 30 éve. Az emlékét most is őrzöm. De az élet megy tovább, és bizony fel kell állni. Csak ezt máshogy érzi az ember egy ilyen eset után közvetlenül, másként egy év múlva, és megint másként 30 év után.


Fentebb látható, ennyi idő után már a morbiditás is belefér, bár az is igaz, hogy AKKOR pofán vágtam volna, ha valaki ezen poénkodik.

2011. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, bár nincs barátom, de szörnyű érzés lehet....
2011. márc. 28. 21:19
 6/8 A kérdező kommentje:
21.18: köszönöm a választ, nagyon sajnálom :(
2011. márc. 28. 21:22
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna morbid, sem sértő lenni a "Milyen érzés volt" kérdéssel, bár így tűnhet, de csak azt szerettem volna, ha leírjátok, milyen érzések kavarogtak bennetek (nyilván szörnyű rossz, de gondoltam beszélhettek róla, ha úgy érzitek, tudtok). Elég rosszul sikerült lerövidítenem ezt a kérdést, ezért bocsánatot kérek!
2011. márc. 29. 20:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a barátom halt meg, több mint 3 éve.

Ez feldolgozhatatlan, nem lehet elfelejteni...

2015. ápr. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!