Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs annál rosszabb ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs annál rosszabb ha életetek szerelme elvesz egy más nőt igaz? Ezt a sebet csak a halál gyógyithatja be?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem a halál. Csak rengeteg idő, sok buli ( hogy másokat is megismerj ), és törekvés arra, hogy beleszeress egy sokkal jobb férfiba :) Ne zárkózz el tőlük !
2011. aug. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 napietus ***** válasza:
nagyon sok rosszabb dolog van. el fog múlni, amint te is megtalálod a párod :)
2011. aug. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok mást szeretni, tönkre tette az életem.
2011. aug. 16. 23:36
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
de keress mást.Vagy addig éld az életed hetente keress más szeretőt,járj bulizni,szórakozz :D hidd el ez segítene.
2011. aug. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Tudsz majd mást is szeretni, én most voltam két hete a volt nagy szerelmem esküvőjén s nem szüktem ki miatta a 10edikről...s méginkább meggyőződtem, hogy köcsög parasztnál, akihez hozzáment én pár klasszissal jobb vagyok. Ne de gratulal nekik, pár év s megcsalás, cirkusz, válás :)...
2011. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ezt a sebet csak egy M60-as az esküvőn gyógyíthatja be!
2011. aug. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!