Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez miért van?

Figyelt kérdés
Az jár a fejembe h itt mindenki a mackós pasikat kedveli viszont én a környezetemben kevés mackós pasival járó nőt ismerek,látok.A másik meg h sokan nem szeretik,taszítónak tartják az izmos pasikat mégis ha látnak egyet szinte le sem veszik róluk a szemüket...tehát arra a következtetésre jutottam h legbelül kívánják és fantáziálnak róluk de hosszú távra nem tudják elképzelni. Jól gondolom?
2011. márc. 28. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Dugni akarnak csak. Kb ennyi. Az idősebb nők általában már olyat keresnek, aki mellett biztonságos életük, gyerekük, házuk, pénzük stb. lehet.
2011. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet kb valami olyasmi mint mikor, mi (férfiak) látunk egy nöt, oriás mellekkel, vagy seggel, akármi, lehet hihetetlen szép teste van, de arca csúnya vagy akármi.

Nézzük, akarjuk, DE, mégis tudjuk hogy nem valami jó csaj és nem akarnánk barátnöként. Legalábis én nem tudnám elképzelni magamnak

2011. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre mostanában magamon, hogy ha meglátok egy jó nőt egyből arra gondolok vajon fogunk tudni olyan jókat beszélgetni-e mint a barátok. Hosszú távon olyant keresel, akivel el tudsz azért az ágyon kívül is lenni.

26 ff

2011. márc. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy vékony srácba szeretem bele, pedig a macisabbakat szeretem. De szerencsére jól főzök, úgyhogy már alakul. :)) A nagyon izmik meg tényleg nem igazán az eseteim, soha nem is fantáziáltam róluk, bár régebben főleg ők szúrtak ki, úgyhogy volt egy-két ilyen barátom. Igazából mikor megkedvelek valakit már nem annyira érdekel, hogy hány deka izom, vagy hájacska van, vagy nincs rajta.
2011. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!