Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek milyen öltözköd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen öltözködés jön be egy Pasin?

Figyelt kérdés
Olyan 20-24 közöttieknek szól főleg akik kicsit érettebbek már. Nem vagyok divatszakértő, csak szeretnék pár ruhát beújítani ami tetszene a nőknek is. Most vettem egy kockás hosszú ujjú inget, barna csíkos vékony pulóver farmernadrág Illetve egy vászon kabátot. Milyen ruhát érdemes vennem, mi tetszik nektek?
2011. nov. 2. 17:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
28%
mackónadrág,Supermanes poló,Micimackós zokni,szandál és ennyi
2011. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
akkor nem is kellett volna új ruhát vennem, a régiek is megtették volna :)
2011. nov. 2. 17:20
 3/30 anonim ***** válasza:
hát ezaz
2011. nov. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
sportosan elegáns.
2011. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Adidas csíkos öltöny? Tényleg ez nem mond sokat bocs :D
2011. nov. 2. 17:25
 6/30 anonim ***** válasza:

Nekem is a sportos elegáns stílus tetszik a legjobban, mindegy milyen márkájú ruhák, nem az a lényeg hogy Adidas vagy Armani :D Farmer, vászon nadrág, sportosabb szabású, de klasszikus öltönyök is, bőrdzseki, csíkos és kockás ingek, pamutpólók, pulóverek is beleférnek ebbe a kategóriába, a lényeg a jó kombináció, ízléses színválasztás a bőrtípusodhoz, hajadhoz. Nekem nagyon nem tetszenek az élénk, rikító színek a pasikon, mint a pink, narancssárga vagy a túl világító zöld.


Néhány illusztráció:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Megijedtem hogy a Pink és az élénk színek után milyen képek lesznek de 2 kivételével bejön mind kár hogy az ilyen ruhák drágák :S
2011. nov. 2. 17:44
 8/30 anonim ***** válasza:
azt írtam hogy az élénk színek NEM tetszenek, tessék figyelmesen olvasni :D
2011. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
mea culpa :D
2011. nov. 2. 17:46
 10/30 anonim ***** válasza:

Figyi, az olyan ismert üzletekben, mint a New Yorker, H&M, C&A, Gate meg Takko, jó cuccokat lehet beszerezni és nem is drága, de kiárusításkor kell vásárolni, tavasszal meg nyáron megveszed a rucikat őszre és télre meg fordítva :D Ja, és turkálókban is van egy csomó jó ruha, onnan is öltözködöm és senki sem mondaná :D


Ugyanaz voltam mint aki az előbb

2011. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!