Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt PUA-k? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt PUA-k? Tényleg beválnak azok a technikák?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
az mi az?:)
2011. márc. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pöts Unalmas Antiszocok
2011. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pick Up Artist. Egyébként szerintem hülyeség ez az egész, legfontosabb, hogy legyen önbizalmad, onnantól pedig PUA leszel te is.
2011. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Youtube-on néztem videókat amiben egy bizonyos Alex Coulsin ad tanácsokat, szemináriumokat tart, sőt be is mutatja a "tudományát", és elég meggyőző. Mond pár okosságot a fickó.
2011. márc. 29. 17:31
 5/9 anonim ***** válasza:

"Youtube-on néztem videókat amiben egy bizonyos Alex Coulsin ad tanácsokat, szemináriumokat tart, sőt be is mutatja a "tudományát", és elég meggyőző. Mond pár okosságot a fickó."


Azokat a videókat simán meg lehet rendezni, hogy hatásos legyen. Amúgy meg nincs két egyforma ember. Igen, sok ilyen ún. tanfolyam van, és az ott "oktató" emberek abból élnek, hogy elkeseredett, magányos szerencsétlenekből vasalnak ki nem kevés pénzt.

2011. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Vannak PUA-k és működnek is a technikáik, én már közel fél éve alkalmazom őket. Eleinte szkeptikus voltam, de rájöttem hogy az egész pusztán önmagunk fejlesztéséről szól. Itt találod a fórumukat: [link]

A legnagyobb közülük pedig Mex, ő az alapító is egyben.

[link] az oldala

2011. márc. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Már ráleltem a fórumra és 2 napon keresztül csak azt olvastam :D És Mex videói közül is megnéztem párat :)
2011. márc. 30. 11:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Komolyan azt gondoljátok, hogy ez a dolog az emberek lehúzására lett kitalálva? Csak az a bökkenő, hogy a technikák megtanulásához semmit se kell fizetni...a neten van egy csomó letölthető PUA olvasmány, és a PUA fórumon bármilyen kérdésre válaszolnak, nagyon segítőkész a többségük.

Biztos vagyok benne, hogy működnek a technikák, és hogy ha a megfelelő, személyünkre szabott dolgokat sajátítjuk el a PUA-k életstílusából, az kulcs lehet a felszabadult, sikeres éelthez.

2011. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként kezdő vagyok, most ismerkedem a PUA-világgal, nem én vagyok a reklám-felelősük :DD
2011. szept. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!