Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolózási technikák? Fontos....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózási technikák? Fontos. (kérdés rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
Egyszer már smároltam,de azóta nem és tőletek szeretnék kérni tanácsokat a következőkre,mert félek,hogy nagyon szar leszek és eltaszít magától.:S Oktató videókat linkelhettek,vagy küldhettek képeket vagy elmagyarázhatjátok.Rettentő fontos.Válaszotokat előre is köszönöm.
2011. jún. 12. 18:46
1 2 3
 1/24 anonim válasza:

Hány éves vagy?


Ha szeret ilyenért nem dob el! (sztem aki ilyent csinál az nem érdemel meg, de ez az én véleményem).


Majd belejössz, én is belejöttem videó és képek nélkül.

Elsőnek igaz kicsit nyálas volt, de mára úgy tudunk csókolni, hogy az valami mennyei...

2011. jún. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem mondom el a korom mert majd itt mindenki azzal jön hogy korai a dolog pedig nem erre vagyok kíváncsi.Hiába ha foggalmam sincs h-h kell akivel elsőnek smároltam azzal nem jártam de ő véleménye szerint jól csókolok és még akart másikat is.na m1 várom a segítségeket
2011. jún. 12. 18:53
 3/24 anonim ***** válasza:
2011. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
NEM SZERETEK OLVASGATNI
2011. jún. 12. 19:02
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
És ha valaki leírja, hogy hogy kell itt a gyk-án azt nem kell elolvasni???????????????????????????
2011. jún. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
aha, akkor mi nem szeretünk tanácsot adni.. komolyan fiatal vagy még :D
2011. jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
jaaaj xDD de az is más mint hogy azon a szar izén olvassam és ráadásul semmi jót nem találtam
2011. jún. 12. 19:13
 8/24 anonim ***** válasza:
de ha el se olvastad, akkor megértem, hogy nem találtál jót -.- atyaég.. xd
2011. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
elolvastam -.- és nem találtam semmi olyat
2011. jún. 12. 19:13
 10/24 tara cica válasza:
100%

Egy igazán izgató tipp...mi imádjuk a párommal :)

Mikor összeér az arcotok először csak puszilgasd egy kicsit, majd nyald meg az ajkát (bizsergető érzés)...aztán folytasd kicsit felváltva a puszikkal, majd csókolózzatok és megint csak puszilgassátok egymást...aztán váltogassátok miközben egyre mélyebben csókolóztok. Közben izgató, ha belelehelsz a párod fülébe és utána puszilgatod a fülét is, majd ismét az ajkát ^^

2011. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!