Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 év korkülönbség sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év korkülönbség sok?

Figyelt kérdés
Az a srác aki tetszik 15 én meg 13.. jó haverok vagyunk nagyon és hát elég éretlen XD és a tesóm legjobb haverja.. na meg a suliban állandóan néz és amikor ránézek rögtön lenéz a földre... de az is eszembe jutott hogy csak azért néz mert hogy biztos ronda vagyok, szarul áll a hajam stb.. ráadásul 5 hónapon belül elköltözik :( ráhajtsak vagy ne?
2011. márc. 29. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Hát ne hajts rá autóval mert a végén még meghal. Komolyra fordítva a szót, szerintem ne. 13 évesen még kissé fiatal.
2011. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Két év jó. Én személy szerint 3-ra vagy még többre törekednék, de jóval idősebb vagyok nálad. (26/F)


Nyugodtan vágj bele.

2011. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te érzed.Meg tudom érteni ha éretlennek találod,még csak 15,de akkor keress egy idősebb fiút 2-3 év múlva,aki hozzád illik/akit igazán szeretsz.De mondom ha őt szereted úgy igazán,akkor hajrá.
2011. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
....khevés...
2011. márc. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ennyi idősen hanyagold ezeket a dolgokat,mert jóvége nem lesz.
2011. márc. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Majd ha kicsit nagyobb leszel látni fogod, hogy a 2 év igazán nem nagy idő:))

De ha messzire költözik a kiszemelted akkor gondold végig , hogy egy távkapcsolat mivel járna , és tudnátok e majd találkozni:) De ha csak egy másik utcába akkor miért is ne:))

2011. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
hajrá,ha szereted (: köztünk 3 év van(15L-18F) és már lassan fél éve együtt vagyunk...(:
2011. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem nem sok.Én is annyi vagyok mint te és nállam is iesmi a helyzet.. =)=)
2011. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13 évesen ne hajts rá senkire. 15 év alatt nagy a 2 év korkülönbség, és 13 évesen senkinek sem kell pasiznia. egyrészt mert gáz, másrészt mert mindenki kibeszélne hogy milyen már hogy 13 éves korodban pasizol stb.
2011. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!