Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet megtudni melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet megtudni melyik csaj a domináns egy baráti társaságban?

Figyelt kérdés

Illetve az lenne a kérdésem hogy két barátnő közül honnan lehet azt megállapítani hogy ki az alfa csaj,persze ha mindketten egyformán jól néznek ki,meg egyforma "nagy szájuk" van?

És szerinted ha verekedésre kerül sor két barátnő között,akkor mindig az dominánsabb csaj győz?


2011. márc. 29. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig az a domináns aki jobban kiadja az érzéseit. Aki többet beszél, aki védelmez. A dominancia pont nem azt jelenti hogy verekszik. A domináns fél dolga hogy védelmezzen... Barátai védelméért mindent megtesz ezért nagy eséllyel ő győz. De a barátait nem támadja meg... Vagy nem tom passz :D mi 3-an vagyunk barátok és én vagyok a domináns. Én teszek rendet mindig :))))
2011. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó most nem is azt mondom,hogy a domináns csaj verekszik,de ha verekedésre kerülne sor,két barátnő között,akár játékból akár komolyan a dominánsabb csaj nyerne általában,vagy simán győzhetne a másik csaj is?Milyen esélyeket mondanátok?

Vagy ha tudtok ilyen helyzetről az hogy történt?

2011. márc. 29. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát az tuti, hogy a barátnőmet sosem ütném meg.

Egyébként szerintem a dominancia (legalábbis remélem, hogy így van), az embereknél nem feltétlenül a fizikai erőben mutatkozik meg. Vagy vegyünk például egy párkapcsolatot! Ott is előfordulhat, hogy a csaj a domináns, ő irányítja a kapcsolatot, ettől függetlenül nem biztos, hogy egy verekedésben ő jönne ki győztesen, és nem a pasi.

Mi hárman vagyunk barátnők, és tartom, hogy a 45 kilós, 160 cm-s lányzó a domináns. Rá mind a ketten hallgatunk, ő a legérettebb közülünk.

Szóval szerintem nem a külsőn vagy a fizikai erőn múlik a dominancia.

2011. márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindig az a dominánsabb, amelyik hangosabban nevet, nagyobb a szája, többet beszél, többet gesztikulál és általában kirivóbban öltözködik ---> igy hivja fel magára a figyelmet(mint a páva, mivel a csajnak nincs tolla, igy hozza össze)

Semmi köze a dominanciának az erőhöz. Attól, hogy valakinek nagy a szája és keresi a figyelmet, simán lenyomhatja egy csendesebb visszahúzódóbb, de fizikaolag erősebb egyed:P

2011. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom megmagyarázni, hogy ilyen esetben engem miért tartanak dominánsnak. Nemcsak a baráti társaságban, ha belépek egy kisebb szórakozóhelyre, azonnal rám szegeződik a sok tekintet, engem szólítanak meg a legtöbben, engem próbálnak felszedni a legtöbben. Egyáltalán nem vagyok nagyszájú, hangosan nevetős. És nem is szoktam kidobni semmimet, nem öltözködök kirívóan, inkább sportosan elegánsan. Ettől függetlenül, lenne mit megmutatnom, de nem vagyok mutogatós fajta. Szóval nem tudom miben nyilvánul meg a dominancia, szerintem egyfajta erős kisugárzás, amire felfigyelnek az emberek. Nem feltétlenül külső kisugárzás, hogy most hangosan kuncogok, vagy ha bunyó van, akkor alpári pasi módjára odateszem magam.... Szerintem egyáltalán nem erről van itt szó.

21/L

2011. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amelyiknél a korbács van.
2011. ápr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amelyik nem kérdezi meg, hogy melyik a domináns.
2011. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!