Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ha egyedül van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha egyedül van egy csaj, vagy ha társaságban (bnőivel) van? Mikor szólítjátok le?

Figyelt kérdés
PLS írjatok kort!!
2009. ápr. 16. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bocsy én egy lányvagyok,de remélem tudok segíteni!Szóval szerintem a legalkalmasabb időpont erre amikor elmegy kóláért vagy emegy egyedül álltalába mindig van 1 ilyen pillanat,amikor várja h valamelyik pasi közeledhessen,v amikor pl megyen lefelé a lépcsőn v vmi és akk mondjuk nekiméc véletlenül de nemuj h a felhoz nyomod és aztán bééd jeléül meghívod kólázni vvmi!
2009. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ööh. az a kérdés, h. egy pasi mikor szólítja le szívesebben a csajt, aki bejön neki? mikor egyedül van, vagy mikor a bnőivel?

amúgy középsulira gondoljatok!:) mert ott kéne..

2009. ápr. 16. 17:34
 3/11 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok, tetszik egy srác, és eddig olyan jeleket kaptam, amik azt bizonyítják, h én is bejövök neki... de én a suliban mindig a bnőimmel vagyok. lehet, hogy ezért nem szólított le még? Ha egyedül kiülnék a folyosóra, akkor lehetséges, hogy odajön hozzám, és leül mellém a padra?:)
2009. ápr. 16. 17:36
 4/11 A kérdező kommentje:
mert egymás melletti osztályban vagyunk általában.
2009. ápr. 16. 17:37
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez jó ötlet üljle a padra egyedülés pl ejts le egy tollat ha melleted van és ebböl már jöhet egy beszédtéma is mert pl kiviszel egy könyvet v nem tom ilyesmi lány vok
2009. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Fiúk válaszát is várom!

2009. ápr. 16. 17:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudom hogy én is bejövök a csajnak akkor mind1, viszont ha nem tudom hogy a csaj mit érez akkor jobb ha egyedül van (nehogy égjek ott a barátnői előtt).


17/F

2009. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nah. Végre egy fiú válaszoló is!(:

Köszi!

2009. ápr. 16. 18:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Általában akkor mennek oda csak, ha a csaj egyedül van.

Bár ha nagyon-nagyon tetszik nekik akkor olyankor is, amikor a többiekkel van együtt. Persze ez nagyon ritka és kevés az olyan srác, aki bevállalja.

Én inkább akkor mennék csak oda, ha egyedül vagy, mert akkor lenne alkalmunk beszélgetni és nem érezném kínosan magam a barátnőid előtt :)

Beszéld meg velük, hogy egyik nap hagyjanak egyedül mert tetszik neked az a srác. Ha leülsz a padra és elég bátor akkor oda fog menni hozzád.

2009. ápr. 17. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ezt fogom tenni.:) Már ma is akartam, de nem volt alkalom rá.

És mit csináljak a padon egyedül?:D Csak nézzek ki a fejemből?:/

2009. ápr. 17. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!