Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem apoljak megfeleloen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem apoljak megfeleloen a nok a labfejuket?

Figyelt kérdés

Legtobbnek berepedezett a sarka,hamlik a bore,borkemenyedesek mindenhol.

Eleg igenytelenek,miert??


2011. márc. 30. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én sosem találkoztam még ilyennel.

Szerintem nem putriban kell ismerkedni.

Akik ilyen igénytelenek, azért ilyenek, mert nem tanították meg őket magukat ápolni, így szocializálódtak, hogy a kérdésedre is válaszoljak.

Te ráveheted őket, hogy ápolják, ha igényled, mert igényesebb vagy.

2011. márc. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ahhoz nem kell ismerkedni, h meglessem a labfejet.

Teljesen mindegy h hol nezelodok, vaci utca,westend stb...

2011. márc. 30. 08:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez most miről jutott eszedbe? Ki jár most olyan lábbeliben, hogy látszik a lába?

És ne értek veled egyet, mert ha egy nő nem ápolja a lábát kellőképpen, akkor harisnyagyára van. Az ápolatlan láb a harisnyát kivégzi.

Szerintem.

2011. márc. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen gusztustalan tud lenni, de ez ember függő. Lehet azt hiszik azok a nők (akik a nem ápolják magukat seggtől lefele), hogy elég csak a szép szem, kiló festék és push-up melltartó. Nekem is nagyon kemény lenne ha nem foglalkoznék vele. Nem is szeretem, kényelmetlen akkor mezítláb lenni, mert csúnya, és párom sem szereti. Krém kell hozzá, meg sarokreszelő. Nem sok pénz. De hát különbözünk...
2011. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyre tobb csaj nyomja mostanaban a neccharisnya, szandi kombot,ahhoz mar jo ido van.

Plusz boltokban is jellemzo, h papucs, nadrag,top, mert meleg van az uzltben.

Munkehelyemen sziten papucsban vannak a csajok.

Es igen ez zavar, h most nem igenytelen ciganyasszonyokrol van szo, hanem olyan csajokrol, akik igenyesnek tunnek, de aztan...

2011. márc. 30. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!