Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem néz rám egy lány sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néz rám egy lány sem?

Figyelt kérdés
nem vagyok egy ronda gyerek, de senki rám se néz.. idegenek is mondták hogy helyes nem ronda srác vagyok akkor nem értem :((( mintha levegő lennék
2011. márc. 30. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Küldesz nekem egy képet privátba?Megmondom,hogy tényleg helyes vagy-e vagy sem.De egyébként nem csak ezen múlik:)
2011. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy képre én is benevezek.
2011. márc. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lányok nem fognak téged nézni ha csak nem vagy A! helyes pasi. Nők elvárják hogy majd minden a szájukba repül. Ha kezdeményezel lehet hogy még sikered is lesz.
2011. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
próbálkozz és ha tényleg helyes vagy sikered lesz. ha nem vagy helyes akkor is előbb utóbb de összeszedsz valakit. azt hogy kit az más kérdés
2011. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!