Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erre a magyarázat?

Figyelt kérdés

Akárhányszor olyan fiúval találkozom, akivel úgy érzem illenénk személyiségben, és külsőre is nagyon vonzónak találom, minden oké, a közeledése is megfelelő tempójú,akkor én gyorsan elkezdek szúrós szemmel nézni rá,vagy el is fordulok tőle, nem nézek rá...szóval mindenki mással lehet kedves vagyok,de azzal a fiúval nem,aki igazán tetszene.(Utána persze néha megbánom,azért írom,hogy néha,mert amit már nem lehet helyrehozni,azon ha kesergek,semmit nem érek el.)

Miért csinálom ezt??? Vagy lehet mégse tökéletesek???

Vajon miért távolodom azoktól,akik közelednek hozzám??? :/


2011. márc. 30. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagyok én is így csajjal. Tök bejön, meg érzem, hogy én is, de egy idő után feszélyez a dolog. Talán félek, hogy összetöröm az idillt, ha a közjátékok magas színvonalát nem sikerül hozni a randira invitálásnál pl. Asszem nincs más út, mint tenni, amit a szív diktál. Ha röhejes bármikor máskor, akkor tutira nem lesz az, ha ez kapcsol össze vele. Így látom. 23F
2011. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet , hogy félsz a csalódástól? Vagy attól , hogy tartozz valakihez? Vagy talán mégsem fogott meg abban a srácban semmi:) Ha eljön az igazi aki nem fordulsz majd el tőle:)
2011. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán félsz egy komoly kapcsolattól. Nem tudatosan de magadba érzed, hogy nem vagy kész rá.
2011. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!