Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy a " nagy Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy a " nagy Ő "? Magyarázat? (Lent)

Figyelt kérdés

Túl vagyok már pár kapcsolaton, komolytalanokon és igen komolyakon is egyaránt, mégis egy fiút szeretek már nagyon régóta. Ezt tudtam minden kapcsolatom alatt, hiába éreztem jelenleg boldognak magam, ő mindig az eszemben volt és mindig vágytam utána.. Nem görcsöltem azon, hogy elfelejtsem, nem is róla szólt az életem, nem tekintettem rá beteljesületlen szerelemként, hiszen anno beteljesült, de mindig ott volt a háttérben és mindig megállt a szívem egy pillanatra akárhányszor megláttam és még soha nem ért a nyomába senki...

Régen volt kapcsolatunk egymással, tudom, hogy ő is hasonlóan érez...

Szerintetek tényleg létezik ilyen?

Valamelyikőtökkel megesett már ez?


2011. szept. 13. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
létezik... szorol szora mintha rolam beszelnel... bar en esetemben a beteljesuletlen a dolog... mert en nem mondhatom el h komolyabb kapcsolatunk lett volna inkabb csak ilyen hetvegi talalkozasok... de igenis letezik h valakiben megfog annyira valami h ot mar nemfeleded...
2011. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Abidos ***** válasza:

Nekem is van pár olyan nő az életemben akiket sohasem fogok elfeljteni bár az érés nálam lehet nem kölcsönös.

Miért szakítottatok? Ha tényleg mindketten sóvárogtok a másik után miért nem jöttök újra össze ?

25F

2011. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Ilyet hogy nagy Ő, meg igazi a nagyon szerelmes ember gondol. Ellenben létezhet olyan ember, akivel kompromisszumokkal boldogan le lehet élni egy életet. 27/f
2011. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Megkérdezhetem h hány éves vagy és h fiú e vagy lány?

am én is pontosan ebben a helyzetben vagyok...:S

2012. ápr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!