Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek meddig tart a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek meddig tart a szőr ott lent?

Figyelt kérdés
Mert nekem elég sokáig, a bikinivonalamon is elég sok van, meg befelé haladva is még elég sokáig vannak szőrszálak, a szeméremajkaim is, és a fenekem körül is van :S Pedig nincs hormontúltengésem meg semmi ilyesmi, mindenhol normális mennyiségben szőrösödöm, nem vagyok pattanásos, nincs nagy mellem stb. de ott mégis ez van, mit csináljak? Kezdjem el epilálni a fenekemről a szőrt? Annyira ciki az egész, nem járok senkivel, tehát nem látja senki, de mégis olyan rossz érzés, hogy muszáj vele valamit kezdenem, gyantáztatni meg tuti nem megyek el ilyen szalonokba... Csak én vagyok ilyen szőrös...? Nektek meddig tart a szőr?
2011. márc. 30. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nekem is van ott, én borotválom mindenhol :D
2011. márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de amúgy egyszer már megpróbáltam, de szinte el sem érek oda, csak én vagyok ilyen béna? :D ott már nem is látom, annyira hátul van...
2011. márc. 30. 22:26
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

én is szőrös vagyok nagyon a bikinivonalamnál is eléggé, sajna ez van(ráadásul hófehér bőröm van és fekete a szőrszál, szal a legrosszabb), nekem a gyanta jött be mert idővel kopik és gyengül is, és sztem a kozmetikus előtt nem kell szégyenkezned, mert lát nálad sokkal súlyosabb eseteket is, tény hogy nem kellemes, de ki lehet bírni, és nálam pl 8-10 napig totál sima és csak utánna kezd el kinőni

az epilátor a halálom, nekem túl fájdalmas és hosszadalmas, a gyanta meg csak pár rántás, ja és ott lent még rosszabb az epilátor, belekezdtem, de nem bírtam, a borotva meg már másnap szúr

2011. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
borotváról még annyit hogy erősíti is idővel a szőrt (előző voltam)
2011. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
á, még csak 15 vagyok, nem állíthatok a szülő azzal, hogy anyu, le akarom gyantáztatni a fanszőrzetemet :D
2011. márc. 30. 22:31
 6/16 A kérdező kommentje:
névutó kimaradt: szülők elé
2011. márc. 30. 22:31
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is szőrös vagyok ott hátrafelé, de pl. a bikinivonalamon hál' Isten abszolút nem. Ahol igen, ott borotválom, amit már nem látok, azt tükörben nézem:D Szal nyugi, teljesen normális:D De sajna tényleg csak erősödni fog a szőr a borotválástól..:/
2011. márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Aha aha. Tükör. Cseles. Hm, nem is olyan rossz. Na, érdemes ide járni a gyakorikérdésekre. : D
2011. márc. 30. 22:34
 9/16 anonim ***** válasza:
hát én se mondtam meg anyámnak mert halálba cikizne vele hogy mért gyantáztatom és mért nem jó nekem a borotva:D én borotváltam 5 évig, na utánna az első pár gyanta kész kin volt a megerősödéstől, de most már hál istennek sokkal jobb
2011. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, ez nem a kérdésre válasz, csak kérdés a válaszolnak.


A szeméremajkakról is gyantázással szedetitek le a szőrt? Hogyan bírjátok ki azt a fájdalmat, amivel feltételezem együtt jár??


18F

2011. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!