Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mikor kezdett nőni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor kezdett nőni a szőr a puncitokon, és mikor kezdtétek el borotválni?

Figyelt kérdés
A miért kezdtétek el borotválni, csak magatok miatt, vagy hallottátok valakitől (pl. idősebb lányoktól), hogy borotválni kell? Esetleg kerültetek kellemetlen helyzetbe, mert nem volt leborotválva (pl. más lányok előtt öltözőbe, kollégiumba, vagy esetleg fiú előtt)?
2010. jún. 7. 19:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%

Fúúúúúhha,asszem olyan 12-13 lehettem mikor kezdett nőni,de 14 voltam akkor már borotváltam!Nem emlékszem pontosan,de azt 100%-ra tudom,hogy mikor 14 voltam borotváltam!Azért borotváltam mert volt barátom és nem akartam előtte leégni,hogy szőrös.....!

21/L

2010. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Nekem 18 évesen lett barátom,én onnantól szőrtelenítettem,amúgy 13 évesen kezdett nőni.
2010. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
60%
....-.- ez jo kérdés hmmmm 13-14 voltam miko nöni kezdett és utána mikor ugyéreztem h má kur...ra zavar akkor elkezdtem leborotválni..:D
2010. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

11-12 lehettem amikor elkezdett nőni.és úgy 14 körül borotváltam le először, mert nem akartam égni a barátom előtt.

amúgy kedves kérdező mért kérdezed?

2010. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%

Kb 14 lehettem mikor elkezdett nőni, és szinte azonnal le is borotváltam.

17L

2010. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

12-13 éves koromban nőtt ki, és egy éven belül leborotváltam, mert undorodom a szőrtől, és más szőrös lányoktól is. Nekem ez alapvető, csupaszra, akkoris ha nincs barátom.

16/L

2010. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 12 éves korom körül kezdett nőni. Először csak a bikinivonalamat szőrtelenítettem, és az 1. barátomat nem is zavarta, mivel én voltam az 1. barátnője és fiatalok voltunk (14). Aztán mikor a jelenlegi barátommal összejöttem 16,5 évesen, akkor gondolam, hogy neki (mivel Ő idősebb és tapasztaltabb) biztos jobban tetszene, ha lenne valami "formája", úgyhogy akkor borotváltam formásra, de még így sem mertem először levenni a bugyimat előtte, és rákérdezett, hogy mi bajom, én meg bevallottam neki, hogy nekem nincs leborotválva, erre kinevetett, hogy nehogymár azt higgyem, hogy neki ez bármit is számít. Onnantól meg voltam nyugodva, hogy akkor a barátom miatt nem kell, és mivel borotválás után 1 nappal az összes szőrtüsző begyullad és pattanásos lesz, így nem is szoktam olyan gyakran borotválni. 17 évesen meglepiből leborotváltam neki teljesen, nagyon tetszett is neki, csakhogy másnapra- harmadnapra olyan undorítóan néz ki a sok begyulladt szőrtüsző és pattanás miatt, hogy csak ritkán borotválom le, mikor már túl hosszúnak látom. Mivel a barátom is látja, hogy hogy begyullad (és semmilyen krém nem használ), mondta is, hogy miatta ne csináljam, mert neki borotválás nélkül is tökéletesen megfelel.
2010. jún. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt: 19/L
2010. jún. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%
Kb. 11-12 lehettem amikor elkezdett nőni és én is rögtön leborotváltam, és azóta is mindíg ezt teszem, mert sztem nem higiénikus a szőr és ronda látvány.
2010. jún. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
52%

Csak a miheztartás végett, nagyon sok olyan lány van, aki nem borotválja csupaszra, szóval a fenti válaszadók a kisebbséghez tartoznak ;)

22/F

2010. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!