Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a barátnőmmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel? Ez így nem jó! Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőmmel elkezdtünk pettinggel-ni és ő leszopott engem. Viszont amikor én akartam örömöt szerezni azt nem engedte és nem értem miért:S

mit tegyek? hogy magyarázzam el neki,hogy ez csak jó lenne neki? ez így olyan rossz,hogy nem adhatom vissza neki..hogy győzzem meg? (még szűz)

ő 15/L én 19/F


2011. márc. 30. 23:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Láttad már neki? Teljesen meztelenül pettingeltetek? Még oldódnia kell a gátlásainak. Én is előbb szoptam le a párom, mint levetkőztem volna lent. Féltem, hogy nem tetszik neki, vagy valami kellemetlent tapasztal. Szerintem a barátnőd is így lehet vele. Ne ronts ajtóstul a házba, előbb a környékét puszilgasd!
2011. márc. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szokott masztizni?

ha igen: akkor tudja hogy jó és előbbutóbb megengedi, kezdjétek úgy hogy magának csinálja és te nézed.

ha nem: őő hátvezesd rá hogy pedig jóaz, megmutassam? vesd be a bociszemeket, és a nem bízol bennem? pedig én annyira szeretlek,és azt akarom hogy jó legyen neked. Ne félj baby szöveget, és már kezdheted is :D

2011. márc. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

még nem láttam neki :$

egyszerűen nem engedi ,hogy levegyem a bugyiját..és látni lehet hogy szorong valamitől..pedig én próblom nyugtatni!

Mit tanácsoltok mit mondjak neki?:S

2011. márc. 30. 23:40
 4/14 A kérdező kommentje:
igen szokott masztizni.nem tudom semmi önbizalma nincs szegény lánynak:( hiába nyugtatom ,hogy nekem úgy is tetszeni fog!
2011. márc. 30. 23:42
 5/14 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem szép neki, fél hogy nem fog tetszeni :/
2011. márc. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

váárj van egy ötletem :D

linkelj be neki innen egy kérdést hogy milyen puncit szerettek fiúk? aztán írd: mekkora hülyeség -.- azt szeretjük amelyik azé akit szeretünk...mindegy milyen basszus, ha két orrod lenne is te lennél nekem a legszebb mert téged szeretlek...(L)

:Dnamilyen?xD

2011. márc. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nálam azvolt a nyerő módszer, hogy smacc után elkezdtem puszilgatni az arcát, utána a fülét gyengén harapdálni, majd a fülébe súgtam hogy: ha úgy érzed hogy rossz szólj hogy hagyjam abba. aztán szépen lassan haladtam a nyakáról át egyre lejjebb, és tudtam hogy nemfog megállítani, ha mégis megteszi, kérdezz rá hogy nem jó érzés? akkor meg kuss!:D és folytasd...jah igen és ne ronts neki egyből középen, szépen comb oldalánál haladj aztán indulj meg felfelé...asszem így nemlesz para...közbe persze "elmélyülhetsz benne mellső végtagjaiddal"
2011. márc. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

egész jó ötletetek! :)

köszönöm, ha van valakinek még valami ötlete írjon! :)

egyébként biztos nem csúnya neki,mert csúnya punci nincs :D

az a csúnya ami már szét van k.urva:S:D

2011. márc. 30. 23:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj vele inkább beszélni erről. Hátha elmondja, hogy konkrétan mitől aggódik, és akkor avval kapcsolatban tudod megnyugtatni, hogy téged nem zavar. Valami meghitt pillanatban, de nem feltétlenül aktus közben. Szerintem már annyi féle elvárás van a lányok felé.. szőrtelen legyen, és lehetőleg babapunci. Ahogy a többiek mondják, valószínűleg fél, hogy nem fog tetszeni.
2011. márc. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg komplexusa van vmi miatt. Én pl azért voltam nagyon szégyenlős a barátom előtt, mert kilógnak a kisajkaim. Féltem, hogy elküld a francba, hogy milyen csúnya. Elég nehezen vett rá, hogy levegyem a bugyit.
2011. márc. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!