Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "Szia, te is ezen a vonaton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "Szia, te is ezen a vonaton utazol? " szöveg bejött már valakinek?

Figyelt kérdés
Kezdtél már így beszélgetni valakivel vonaton, esetleg buszon?
2011. márc. 30. 23:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezd meg a kallertől is, neki lehet, hogy bejönne a szöveg...
2011. márc. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem beszélgetek senkivel a vonaton. Kifejezetten zavar amikor vadidegenek erőltetik a párbeszédet. Nincs dolgunk egymással akkor nem beszélgetek.
2011. márc. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

elég értelmetlen, béna a kérdés. de ha van nála újság, rákérdezhetsz, szokott-e mást is olvasni, vagy ha könyv van nála, mondhatod, hogy olvastad-e xy másikat, stb. :D

az jobb.

2011. márc. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Most szted komolyan a dumától függ? Az egyik válaszoló megmondta őszintén, és a többi lányra is igaz: ha külsőre bejössz a lánynak, akkor akármilyen duma megteszi, ha nem, akkor pedig hiába minden.
2011. márc. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

hát,mondjuk,ha pont a békéscsabai vonaton utazol és ismerkedni akarsz,inkább ezt kéne..


szia,ne haragudj.meg tudnád mondani,hogy hányadik megálló lesz a békéscsabai?mert először utazom erre felé vonattal.


valami hasonlót..de ez azért nem jó,mert,ha a nőnek pont rossz napja van,akkor el fog hajtani.de a segítséget megadja,akkor is és talán még beszélget is veled utána.

2011. ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem próbáltam.

Mással már igen. De tudod mit? Ez egy annyira esetlen szövegnek tűnik, hogy már csak azért is kpróbálom. Veszíteni nem veszitek vele semmit. Azt mondják, ha jó a kisugárzásod, akkor akár azzal is köszönhetsz "atomfizika" sikerűlni fog. Na ezt a kérdést kb ilyen kategóriának érzem. Már csak ezért is jó muli lesz.

2011. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket.


"Kérdezd meg a kallertől is, neki lehet, hogy bejönne a szöveg..." Köszönöm, ezen jót röhögtem :-D

Egyszer találkoztam egy meglepően szép kalauznővel, el kellett volna sütni nála...


Kedves utolsó hozzászóló! /A válasz megírásának időpontja: ma 22:19/

Ha tényleg megkérdezed, majd légy oly kedves, hogy megírod mi volt a reakció a kérdésre. :-)

2011. ápr. 1. 22:42
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a leülhetek melléd kérdés jobban bejönne. :) Csak aztán tovább beszéltetni ne felejtsd el.
2011. dec. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

ma kipróbáltam. nem volt valami sok humorérzéke a kiszemelt lánynak. erre figyelj oda, hogy előfordulhat. mert azért eléggé lüke kérdés.


- szia. te is ezen a vonaton utazol?

*félrehúzódik, riadtan*

- ööö, persze.

*kis csönd, megszólalok inkább*

- hm, nagyon jól áll ez a blúz.

*zavartan pislog*

- köszi.

- leülhetek?

- ööö, persze.

aztán nem beszéltünk semmit. pedig mimikám az volt. :D

2011. dec. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
54%
Előző, sztem csak egyszerűen nem tetszettél neki.
2011. dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!