Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Netes társkeresőknél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Netes társkeresőknél, amikor rámentek valakinek az adatlapjára, ott mi befolyásol jobban titeket, a bemutatkozó szöveg, vagy a srác képei?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
engem a képe először, utána a bemutatkozás, mindenki először a képet nézi szerintem.
2009. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A képe. De nem azért, mert megnézem, hogy néz ki, és ha nem tetszik, szevasz van. Hanem megnézem, h hol készült, mit ábrázol, milyen pózban van rajta, ő van -e rajta, mit látok még... Egy kép sok mindent elárul sztem a gazdájáról.

Egy az, h ilyen oldalakra az ember megpróbálja a legjobb, legmutatósabb képét kitenni, úgymond azzal csalogatni az embereket. Mint egy kirakat... És ha az nem nyeri el a tetszésemet. (Pl nem szeretem az autómatmutogatommertazjó típusú mamapicifia képeket, de az ágyon készült félmeztelen képeket sem.)

A másik pedig: ha a képe elnyeri a tetszésemet, érdekel, h magáról mit árul el. De ott sem a szöveg tartalma a lényeg (legalábbis nekem), hanem a megszerkesztettsége, a szóhasználata, a helyesírása, az apróbb részletek. :) De ez csak én vagyok. :)

2009. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok, kimaradt:

ha az nem nyeri el a tetszésemet, akkor nem igazán vagyok kíváncsi a többire sem.

2009. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én speciál nem a képet nézem.3 sráccal találkoztam eddig netről,de abból 2t elég nehéz volt felismerni a kint lévő kép alapján.

Az előző lány is írta,hogy ide kiteszik a lehető legjobban készült képet magukról és ez nem biztos,hogy maga a valóság.

Szóval 3ból 2 nekem ilyen volt!

Nekem abszolúte az írás számít,hogy mennyire egyedi,őszínte,tartalmas.Aztán hogy levelezés és chat közben van e összhang,vagy mindenki csak fújja a magáét!

Ha minden klappol fél órán belül a fényképek is előkerülhetnek és lépünk előre vagy hátra!

24 L

2009. ápr. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2009. ápr. 26. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!