Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélyem arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélyem arra, hogy NEM vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Február utolsó hetében volt egy hetes "kalandom", és a megszakításos módszerrel védekeztünk, szóval, ha került is belém valami, akkor az is csak előnedv lehetett, de úgy tudom, hogy annak csak 1% az esélye, hogy terhesség legyen belőle. Rá 3 napra csináltam terhességi tesztet, az negatív lett, de szerintem ez túl korai volt, meg is jött a mensim 4 nap múlva. Utána 2 hét múlva ismét megcsináltam a tesztet, hogy biztos legyek a dologban, mert így már nem tartottam korainak, és akkor is negatív lett a teszt szerencsére, meg is nyugodtam. Viszont az utóbbi időben jobban van étvágyam, meg olyan, mintha híztam is volna, bár lehet ezt csak én beszéltem be magamnak, nem tudom.

Végül is akármikor lehet jobb az étvágyunk, és más miatt is hízhat az ember! Egyébként a mensimnek most április elején kellene megjönnie. Szóval már nagyon várom, hogy megjöjjön! Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy meg fog jönni és hogy nem vagyok terhes? Egyébként azóta már összejöttem exemmel, akivel már 6 és fél éve vagyok együtt, csak közben szakított velem, akkor rá 1 hónapra volt az a kalandom, de utána meg rájött, hogy mégis engem szeret, és azt az 1 hetes kalandomat már lezártam, azzal a fiúval nem szeretnék kapcsolatot. Légyszi, nem leszólásokat szeretnék, hanem kulturált válaszokat, előre is köszi!


25/N


2011. márc. 31. 09:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon kulturáltan próbálom megkérdezni: te tényleg 25 éves vagy?
2011. márc. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Előző: Valóban elgondolkodtató...

Kérdező, a válasz NEM! 1 teszt még tévedhet, na de kettő...

2011. márc. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egyből az ugrott be, hogy biztos-é az a 25 év.?
2011. márc. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Lássuk csak. Nem élveztek beléd, nem késett a menzeszed, és több teszt is negatív lett. Valószínűleg nem vagy terhes, csak ne zabálj mert jön a fürdőruhaszezon!!
2011. márc. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Igen, és úgy gondolom, hogy elég érthetően fogalmaztam. Nem értem miért tetted fel ezt a kérdést... Ha arra céloznál, hogy miért voltam felelőtlen a védekezést illetően, akkor csak azt tudom mondani, hogy az a 6 és fél éves szakításom végett volt, mert nagyon ki voltam lelkileg, ezt azok nem érthetik meg, akik nem voltak még ilyen helyzetben, hogy 6 és fél év után szakítani akar velük a kedvese! Na de ez a kalandom épp arra volt jó, hogy így ezáltal rájött a kedvesem, hogy mit veszített, és visszahívott engem magához, és azóta is újra együtt vagyunk, és sokkal minden jobb azóta! ha meg netán arra céloztál volna, hogy miért csináltam meg mégis a tesztet, ha úgyis megjött a mensim, hát azért csináltam meg, mert az első mensi még nem biztosíték arra, hogy nem vagyok terhes, na meg túl korai volt az első teszt, ezért csináltam meg még 2 hét múlva is. Akkor leszek nyugodt, ha áprilisban is megjön a mensim, azaz ha másodjára is megjön a mensim a kaland óta!
2011. márc. 31. 10:09
 6/28 anonim ***** válasza:

"ezt azok nem érthetik meg, akik nem voltak még ilyen helyzetben, hogy 6 és fél év után szakítani akar velük a kedvese!" Ha már itt tartunk... én pl átéltem. Igaz, nem 6 és fél év volt, hanem 5, és nem 25 éves voltam, hanem 19.

Mi fél évig voltunk külön. Megtettem, amit te, a baj csak az volt, h nekem késett is, 3 lehetséges apajelölttel. Mégsem pánikoltam ennyire, nem lettem terhes, utána már csak akkor késett, mikor újra összejöttem az exemmel. De akkor már nem véletlenül késett;-P

2011. márc. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Az első kommentem egyértelműen az első válaszolónak szántam.

Tehát, valóban 25 éves vagyok.


Második válaszolónak (10:04-nek):

Köszönöm, hogy megnyugtattál, én is gondoltam erre, hogy másodjára sem tévedhet a teszt, és remélem, hogy elrontani sem lehet egy ilyen tesztet, mivel egy percig benne tartottam a tesztet a vizeletben, és csak egy csík lett rajta, ami azt jelenti, hogy negatív. Addig benne hagytam a tesztet a vizeletben, amíg elő nem jött rajta a csík.


Negyedik válaszolónak (10:05-nek):

Felvidítottál ezzel a kommenteddel, amit nagyon köszönök, és így ezáltal még jobban megnyugodtam! Köszi! Valószínűleg férfi lehetsz. Jól gondolom? A te kommented legalább nem volt olyan lenéző, mint akik a koromat tették kérdésessé. Általában a férfiak sokkal megértőbben a nőkkel minden téren, mint nő a nővel, legalábbis és ezt tapasztaltam, bár vannak kivételek... Köszi még egyszer!

2011. márc. 31. 10:19
 8/28 A kérdező kommentje:

10:16-nak:


Nagyon köszönök a te válaszodat is! Tanulságos a te helyzeted is, és valóban nehezebb volt a te helyzeted, mivel ha jól értem 3 férfival is úgy voltál, hogy ti is csak a megszakításost csináltátok. Jó neked, hogy te nem paráztál annyira mint most én, becsüllek ezért. Szóval akkor lehet, hogy csak én aggódom túl a helyzetet, ezzel is most nyugodtabb lettem! Köszi! Szeretnék még több ilyen történetet hallani, mint a tied, és hogy ilyen jó lett a vége, hogy nem lett babád azoktól, akiktől nem akartál, és hogy te is újra összejöttél exeddel! Akkor ezek szerint hasonló a mi kettőnk története azt leszámítva, hogy te 3-mal, én meg csak egy férfival voltam! Sorstársak vagyunk, és köszi még egyszer a válaszod!

2011. márc. 31. 10:25
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes! A súlygyarapodást meg annak a számlájára is lehet írni, hogy újra kiegyensúlyozott kapcsolatban élsz a szerelmeddel.
2011. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
10:30-nak nagyon köszönöm! Én is gondoltam erre, hogy most már stabilabb a párkapcsolatom, és nem idegeskedek annyit, s ezért jobb az étvágyam! Köszi még egyszer! :)
2011. márc. 31. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!