Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélyem arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélyem arra, hogy terhes legyek? (nem felelőtlenségből történt)

Figyelt kérdés
Szeptember 20-án voltam együtt egy sráccal..Igazából nyáron együtt voltunk,de végül csak barátok maradtunk,de mivel élveztük az együttlétet,összejártunk.Nekem ő volt az első amúgy az életemben. A lényeg: Lecsúszott valahogy a gumi és bennem maradt.Nem ment el bennem,előbb észrevettük.De biztonság kedvéért kiváltottam egy 72 órás tablettát.2 hónapig megjött rendesen,picit előbb is mint szokott,most meg nem.Pedig mindig előbb jön meg,de 7-8-a óta nem jött meg.Van okom a parázásra,vagy nincs?Szerintem nincs,mert el se ment(tudom,előváladékban is lehet termékenyítő képes hímivarsejt) és még tablettát is kiváltottam,de mégis kicsit félek.Gondoltam rá,hogy veszek egy terhességi tesztet,de még nem vettem.Abszolút nem érzem magam felelőtlennek,mielőtt valaki ezzel jönne,nem a mi hibánk volt és amit tudtunk megtettünk.De mivel elvetetni már nem is tudnám és sose akarnám,nem szeretnék valahogy Anyuka lenni 18 évesen,pedig az anyagi hátterem megvan,egyedül élek és tartom fent magam,mellette suliba járok..Kíváncsi lennék a véleményetekre.Köszönöm a válaszokat! :)
2010. dec. 14. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem így elég kicsi az esélye, szinte semmi. Mástól is késhet.

2010. dec. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az esélye hogy bármi gond legyen, egyenlő a nullával. Két hónap túl hosszú idő és ha gumival volt az együttlét, akkor kizártnak tartom, hogy gond legyen. Ráadásul ha rávettél egy tablettát minderre, az megbolondíthatja a havid, ismerem a hatásait, akár 2 hétre is felforgathatja a hormontartalma miatt a szervezeted. Én azt mondom ne aggódj, nincs gond. Több ilyen belátó és felelősségteljes 18 éves kéne, mind férfiból, mind nőből. Terhességi teszt szerintem szükségtelen. Jó egészséget és további sok örömöt:) Hajrá!
2010. dec. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen,de lecsúszott a gumi valahogy,azért paráztam és biztonság kedvéért vettem egy tablettát,hogy biztos ami biztos.Nekem semmi mellékhatása nem volt,első nap kicsit fájt a fejem,meg hol izzadtam hol fáztam,de ennyi volt. ÉS tudom,hogy szinte egyenlő a nullával az esélye,de azért benne van az ember fejében,hogy "mi van ha ...", de remélem semmi nem lesz.Imádom a gyerekeket,minden álmom az volt hogy 18 évesen Anya legyek,de akkor 12 éves voltam,ma már másképp gondolom.Ráadásul hiába vagyunk jól meg a sráccal és egyezünk mindenben,mégse vagyunk együtt. :D :(

Na mindegy,csak nem lesz gond.

Ja és akkor még 17 éves voltam a srác pedig 28. :D

2010. dec. 14. 09:21
 4/13 anonim válasza:
Szerintem csak azért,hogy megnyugodj ved meg a tesztet főleg ,hogy még pén.zed is van rá ne emészd magad.
2010. dec. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A kor nem számít:) De ha tényleg megnyugtat, vedd meg a tesztet és végezd el, hogy aztán negatív eredmény után hátradólve pihenhess! Hajrá!:)
2010. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha vennél egy tesztet? Én őszintén szólva már okt. 10-én vettem volna.
2010. dec. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi esélye, de ha ez megnyugtat, akkor vegyél egy tesztet.
2010. dec. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A 72 órás összekutyulja a hormonokat.Neked most jött kia a hatása.Annak az esélye hogy terhes vagy nagyon kicsi.Vegyél egy tesztet,hogy megnyugodj.

Ha még sokat késik irány a doki :)


Ne parázz!NYugi van!

2010. dec. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
ha elszakadt a gumi ár terhes vagy
2010. dec. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Már a tabletta bevétele is teljesen felesleges volt. Vszínűleg ez az utóhatása...
2010. dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!