Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A főnököm ma megjegyezte hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A főnököm ma megjegyezte hogy rövid szoknyában dolgoztam, és engedélyezi a továbbiakban is, kérdezte szoktam e bugyit hordani? Ledöbbentem, mert eddig is éreztem hogy szimpatizál velem, ) nagyon tetszik nekem is)!

Figyelt kérdés
De ez valahogyúgy jött le nekem,hogy nem tisztel mint nőt,pedig tudja nem vagyok könnyűvérű!Akarhat valamit,vagy csak játszik?
2011. márc. 31. 20:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Habár nem a kérdésre válaszolok, de ha fontos a munkahely akkor inkább hordjál kicsit hosszabb szoknyát.
2011. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Engem már teljesen összezavar,megpróbálok nem ilyen közvetlen lenni vele,csak nagyon tetszik,és nehéz lesz!Sajnos az alaptermészetem is olyan hogy közvetlen vagyok mindenkivel,és tudom ez valahol baj,mert féreérthetik!Igyekszem tartani magam,de tudjátok milyen szerelmesnek lenni akkor nehéz logikusan gondolkodni!
2011. márc. 31. 21:11
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

akkor segítünk logikusnak lenni:

ha nős, ne legyél a lotyója

2011. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem leszek az!Köszönöm!További szép estét mindenkinek!
2011. márc. 31. 21:24
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"hazi nyulra soha ne vadasz"!

Ez egy regi mondas, de van benne igazsag. Ne legyel szerelmes, hiszen csalados ember.

Nem valoszinu, hogy egy, ket akrobata mutatvanynal tovabb kellenel Neki, s igy mar megalaztad onmagad is, s talan meg a m.helyedet is elveszitheted.

Inkabb hordjal hosszabb szoknyat, vagy pedig ne reagalj arra, amit mond.

Nem vagy konnyu veru, de egy ilyen beszolas mar megis megmozgatja a fantaziadat, ez azert erdekes!

2011. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ugyan már!!! csak beakarja neked nyomni a lompost!!! amit gondolom te egy pár nap múlva be is fogsz dőlni neked, és ő pedig majd szépen dőntőket egy párszor, aztán meg majd kereshetsz másik munkát, mert leveted neki a tangádat és beengeted a dákot!!!!
2011. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
nem az a beszólás mozgatta meg a fantáziám,nagyon kedves volt velem eddig,az tetszett benne,amit mondott azon meglepődtem,mert ezt nem vártam!Rosszul is esett!Higgyétek el,nem állnék meeg egy családos férfinak sem,amugy szoknyát is most láttak rajtam rövidet,amugy szolidan öltözködöm,lehet ez volt meglepő!
2011. márc. 31. 21:41
 18/18 anonim válasza:
hát én egyszer rajtakabtam anyámat a gőréjával dugott...fizu emelést kapott.szeintem próbáld ki
2011. nov. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!