Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most biszex vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most biszex vagyok? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőmmel kíváncsiak voltunk ,hogy milyen lánnyal csókolózni és kipróbáltuk,de csak kíváncsiságból!!

De a csók közbe nagyon egymásra izgultunk aztán elkezdtük egymás mellét simogatni..stb

de én leállítottam magunkat. Mert megijedtem egy kicsit.

Még nem volt barátom ,de abba biztos vagyok ,hogy a fiúkat szeretem! De ez annyira fura érzés volt..szó szerint gerjedtünk egymásra! Miért van ez? Ugye nem vagyok biszex!?

léci ne oltogassastok így is meg vagyok egy kicsit ijedve!:S

én 14L barátnőm 15L


2011. márc. 31. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom hol kezdődik a bi, de szerintem nem. A nemi identitás amúgy is kb 21 22 éves korig alakul, úgyhogy ne aggódj és ezentúl inkább koncentrálj a fiúkra....de komolyan
2011. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
A biszex = nővel és férfival egyaránt szeretkezik rendszeresen. Szóval még véletlenül se vagy az csak egy édi tini.
2011. márc. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de most vonzódom a barátnőmhöz is és ő is hozzám!

De a fiúkhoz is ugyan úgy.

:S

2011. márc. 31. 22:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia:)

Érdekes Szituáció.

Hát hajtott, és talán még hajt is titeket a kíváncsiság.

Jómagam 19F vagyok, egyik lány ismerősöm említést tett arról, hogy Minden lány Biszex lenne.

Elgondolkodtató.

Női szolidaritás is átértékelődhet.

Talán tényleg csak azért vonzódtok egymáshoz, mert hajt a kíváncsiság "fellángolás"

Ne erőltessétek ezt a Dolgot, koncentráljatok a Fiúkra. Ahogy fent is hangzott el erre utalás.

Ha pedig Idővel nem enyhül az érzelem ketőtök közt, sőt még más lány is úgymond elcsavarná a fejed, hát amég nem történik testi kapcsolat addig még nem olyan veszélyes.

Lehetséges, hgy a probléma magától elmúlik amint lefekszel 1 sráccal.

Mármint ha lessz majd Szerelmed.

SZÜZESSÉGRE vigyázni, nem kell elkótyavetyélni.

2011. ápr. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%

Ne félj, nem vagy biszex.


Simán csak buz* vagy!!

2011. ápr. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A biszex = nővel és férfival egyaránt szeretkezik rendszeresen. Szóval még véletlenül se vagy az csak egy édi tini." --- ezt írta egy kommentelő.


kedves kérdező! ne higgy neki! nem tudja, mit beszél!


higgy inkább a wikipédiának:

"A biszexuális kifejezés azokat jelöli, akik mind a saját nemük, mind az ellenkező nem képviselői iránt érezhetnek szexuális vonzalmat, vagy szerelmet, romantikus vágyakat."


meg még ezt is írja a wiki ugyanott:


" * Pánszexuális, omniszexuális, anthroszexuális és pomoszexuális (posztmodern szexualitás), minden nemi lehetőség elfogadása. A pánszexualitás néha tartalmazza a vonzalmat kevésbé meghatározó szexuális tevékenységet, mint például a BDSM-et.

* A bi-engedékeny (Bi-permissive): nem keresi aktívan a kapcsolatot az adott nemmel, de nyitott feléjük. A Kinsey-skála értéke nála 1-től 5-ig terjed. Szinonimái a „heteroflexibis” vagy „homoflexibis” (lásd Bi-kíváncsi).

* Ambiszexuális: válogatás nélkül érez vonzalmat bármely nem iránt. A személyt aki magát ambiszexuálisnak azonosítja, azonos identitással érezhet testi, lelki és érzelmi vonzalmat szempontból nemre való tekintet nélkül.

* Bi-kíváncsi (angolul Bi-curious): a kifejezést általában személyes hirdetésekben találjuk meg, azoknál, akik magukat heteroszexuálisnak definiálják, de meleg/leszbikus tapasztalatok iránt érdeklődnek. E mögött gyakran sejtenek rejtett vagy elnyomott homoszexualitást.

* Triszexuális: szójáték, aminek a biszexuális szó bi (kettő) előtagja az alapja. A tri szó jelentése (három). Komolyabb szóhasználatban a transzszexuális emberek iránti vonzalmat értjük alatta.

* Bifóbia: a biszexuális magatartástól, a biszexuális emberektől való félelem, amit produkálhat mind heteroszexuális, mind homoszexuális személy, az eltérő életmód és gondolkodás miatt. A biszexuális személyek szintén lehetnek homofóbok, vagy heterofóbok. A fóbia megjelenésének oka általában a homoszexuálisok/heteroszexuálisok általi megkülönböztetés.

* Passzívan-bi, vagy nyitott gondolkodású: egy olyan nem nemi-specifikus speciális időszak, amikor a személy nyitott a saját nemével való közvetlen kapcsolatra, de általában nem kezdeményez.

* Aktívan-bi: egy olyan nemi-specifikus speciális időszak, mikor a kíváncsi/biszexuális személy közvetlen kapcsolatot kezdeményez."


[link]

2011. ápr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!