Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen viselkedés jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen viselkedés jön be leginkább a fiúknak tizenéves korban?

Figyelt kérdés
nyilván nem 12 évesekre értem, csak olyanokra akik még nem felnőttek
2011. márc. 31. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Bunkó srácoknak a ribancos viselkedés, a normálisaknak("unalmasaknak") értelmes,komoly gondolom.
2011. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
húha kösz, de jó lenne ha kicsit kifejtenéd/enétek.
2011. márc. 31. 22:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok mód van arra,hogy az ember kimutassa az érzéseit és ez a viselkedésre is kihat.Az pedig emberfüggő,hogy ki milyennek szeretné látni a párját.Bár szerintem nem nagyon lehet úgy választani magadnak párt,hogy csak egy konkrét dolog van ami kell,hogy benne legyen és máris ő lesz az ideális.Ugyanannak a fiúnak tetszhet 2 teljesen egymástól eltérő lány is mert nem csak a viselkedésen múlik a dolog.
2011. márc. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor adjak meg konkrétumokat? a srác kicsit egoista, de amugy vicces és aranyos, csak néha viselkedik bunkó módon valamint mindig kimondja amit gondol. igazából szerintem mindenféle lány bejön neki külsőre, engem most a viselkedés meg a hasonló megfoghatatlan dolgok érdekelnek hogy mik tetszenének vajon neki.
2011. márc. 31. 23:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén,hogy ha valaki egoista akkor tényleg nehéz lehet megfelelni neki.Sajnos ennél konkrétabb választ nem tudok adni,mert nem ismerem ezt a személyt és ahogy elnézem,még te sem ismered eléggé,ha nem tudod mi tetszik neki és mi nem.De ha tanácsot kellene adnom,azt mondanám,hogy próbálj közelebb kerülni hozzá,jobban megismerni,viszont ha sikerül elcsavarnod a fejét akkor biztos nem fogja érdekelni a viselkedésed és szeretni fog.
2011. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezgesd,dicsérd kicsit szeretik az ilyenek!
2011. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!