Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez a viselkedes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez a viselkedes?

Figyelt kérdés

Kb fél éve megpróbált felszedni egy srác, de nem jött össze a dolog. Azóta volt rá alkalom, hogy más csajt fogdosott, amikor meglátott; de sokszor kaptam rajta azon, hogy hogy engem bámul.

Most azonban az történt, hogy elmentem mellette, de ő nem is nézett rám, inkább lenézett a földre.


2011. nov. 6. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:

fiúk -.-

ki lát be a fiúk agyába? senki! mert olyan kicsi...

lehet tetszel neki csak azt akarja hogy te vedd észre, vagy lehet azt hiszi haragszol rá ki tudja kérdezd meg tőle..

2011. nov. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ryu19 ***** válasza:

,,Kb fél éve megpróbált felszedni egy srác, de nem jött össze a dolog''

Miért is? ha te tetted lapátra ne nagyon csodálkozz. ha valamit akarsz tőle kezdeményezz, ő már próbálta nem jött össze most rajtad a sor.

2011. nov. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!