Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Striptease bárban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Striptease bárban mennyire számít, hogy hogyan nézek ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném megutudni, mivel sokszor haverommal szoktam lejárni ilyen helyekre, és inkább hozzám néznek oda a nők.

Mennyire számít, hogy hogyan nézel ki egy ilyen helyen?

Tehát az a nő fog odamenni hozzád, akinek nyílván bejössz külsőre, vagy csak ránézésre megtippeli, hogy mennyi pénz van nálad? :)

Előre is köszi a válaszokat!

25F


2011. ápr. 1. 00:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%
ennél még a chat.hus csajozás is jobb XD Szánalmas vagy, bocsi öreg :D
2011. ápr. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát most na, sokan szoktak járni ilyen helyre "öreg"... :P
2011. ápr. 1. 00:51
 3/16 anonim válasza:
És miért ment oda hozzád? Hogy akarsz-e különtáncot? És most komolyan, MIBEN számítana?
2011. ápr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen, hogy meghivom e egy italra meg külön privát táncra. De érdekes haveromhoz nem mentek oda. Szerintetek miért? :S

OK én külsőre jobban nézek ki mint haverom, csak nem értem, ezekszerint számítana külső? Nő csak ahhoz megy oda aki bejön neki mint pasi? Vagy ránézésre honnan a rákból gondolnák, hogy pénzesebb vok havertól? Mikor kb öltözködésünk is ugyanolyan sportos laza? :)

2011. ápr. 1. 01:01
 5/16 anonim válasza:
Miért??? Ez komoly? Tánc 20-30-40e, ital 15e.. Ez üzlet pajtás, ne azt lásd benne, hogy fullos nők hozzád mennek oda nem a haverhoz.. Ugyan már!! Itt csak pénzről van szó. Ha hatalmad is van, na az tud imponálni a lányoknak, de akkor is az van hogy "de a pénzt el kell kérnem, dolgozom". Érted a lényeget?
2011. ápr. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ahova járok ott 10p privát tánc 7000 Ft, ital meg 4000Ft.

Szal olcsó hely eléggé.

De akkor miért pont engem szemel ki mindegyik?

Akkor azt mondod külsőre valszeg egynek se jövök be onnét? :)

De akkor miért pont hozzám jönnek, haverhoz meg mért nem megy egy sem? :S

2011. ápr. 1. 01:11
 7/16 anonim válasza:

Eszembe se jutott, mikor 4-en elmentünk akkor is hozzám jöttek oda, én voltam a brigádból a szemüveges, 53 kilós. Aztán 6-an is voltunk és akkor is hozzám jöttek oda. Hasonló lehet a kisugárzásunk vagy ilyesmi. : )

Szóval cseszed ne itt kérdezősködj, hanem örülj neki. De persze ez a való életben nem sokat jelent, hogy ott mi történt!

2011. ápr. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
A ránézésre balekokhoz jobban és többször oda mennek,mert látszik rajtuk,hogy most látnak pi-nát először/vagy már régóta nem és a zavaruk/kiéhezettségük miatt több lóvét lehet legombolni róluk.Erről szól a munkájuk.
2011. ápr. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Először is láttam pinát kb 2 hete is, másodszor nem érzem, hogy balek lennék...
2011. ápr. 1. 02:04
 10/16 anonim ***** válasza:

"Tehát az a nő fog odamenni hozzád, akinek nyílván bejössz külsőre, vagy csak ránézésre megtippeli, hogy mennyi pénz van nálad?"


Na vajon? :D

2011. ápr. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!