Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Striptease "ajándékba"? Fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Striptease "ajándékba"? Fiúk, ti örülnétek? Most lesz a barátommal az első évfordulónk.

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Csaj vagyok,de biztosan örülne neki : )
2011. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Főleg ha jól csinálod:)
2011. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 AtyeszLL ***** válasza:
Te csinálod, vagy rendelsz egy lányt?
2011. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csaj vagyok de a pasik szeretik az ilyet, úgy hogy Hajrá. és boldog évfordulót! :)
2011. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%
Ha nem 120kg vagy, akkor nagyon tetszetős lehet. De 80kg fölött inkább vegyél neki egy tábla csokit :D
2011. júl. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

Én annak örülnék, ha a csajok elfelejtenék ezt az évforduló baromságot.

De ugye nem azt tervezted, hogy táncolás címén vonaglasz előtte két percet, cserébe elvárod, hogy elvigyen valami drága helyre és ő fizessen?

2011. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Passz. Begyél mellé neki egy tábla csokit is.
2011. júl. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!