Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex kapcsolatba bele mennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex kapcsolatba bele mennétek azért, hogy így próbáljatok egy pasira érzelmileg hatni hátha normális kapcsolat lesz belőle?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy életem nagy szerelme (akivel már régebben kavartam..) előállt azzal, hogy most komolyabbat nem szeretne, de szex kapcsolatba benne lenne.

Ti belemennétek ebbe a helyembe? Az jutott eszembe, hogy így mivel találkoznánk..hátha tudnék rá érzelmileg hatni. Törődni vele, megérteni, kényeztetni... Mi erről a véleményetek?

19 L


2011. ápr. 25. 23:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Az hogy semmi esélyed megváltoztatni a döntését. Miért hiszik azt a nők, hogy ők megtudják változtatni a pasik gondolkodásait? Lesz egy élményed és csá.
2011. ápr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem gondolom azt, hogy meg tudom változtatni a döntését. De azért azt sem állítanám, hogy kizárt hogy megváltozzon. Csak mások véleményére lennék kíváncsi ezzel kapcsolatban, hogy ki mit gondol. Köszi a válaszod.
2011. ápr. 26. 00:06
 3/24 anonim ***** válasza:
31%

nemakarok dicsekedni vele de igazából egycipőben járunk és én addig hülyítem amíg be nem adja derekát:) ez a tervemxD úgysem jön össze de megpróbálom:)xD

17/L

2011. ápr. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
60%
Egy próbát megér szerintem. Én belemennék egy ilyen helyzetbe, több mint a semmi.
2011. ápr. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Ha azt nézzük sok veszteni való nincs :)

Persze maga a szex is jó dolog, de én szeretnék vele normális párkapcsolatot...hát próba szerencse, sok sikert neked :D

2011. ápr. 26. 00:07
 6/24 anonim ***** válasza:

szia.

szerintem attól is függ hogy milyen az a -komolyabb- kapcsolat, ha házasságról lenne szó akkor szóba jöhetne:) de ha még a járás fázisba lépésről akkor már akadnának kérdőjelek.. az is sok dologtól függ, hogy tud-e javítani a kapcsolaton.

ha azt mondta h komolyabbat nem akar de a sexben benne lenne akkor nem olyan biztos hogy belemennék. annak úgy ki kell alakulnia, meg kell történnie, lehet, hogy hülyén hangzik, de szerintem így lehet jobban kötődni a másikhoz, nem úgy, hogy eltervervezzük.

2011. ápr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
hát 19 évesen nem hiszem hogy házasságról lenne szó:DD
2011. ápr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

Logikusan levezetem neked:

* nem szeretne komoly kapcsolatot, viszont szexben benne van-> a belsőd nem kell,de megdugna -> a férfiak (és a nők egy része) képes különválasztani a szexet az érzelmektől -> neki ez az összejárás érzelemmentes -> a belsőd alapból sem kellett, viszont azzal, hogy "törődni" kezdesz vele, úgy teszel, mintha kapcsolatban lennétek -> te repülsz, összetörsz, ő pedig dugott néhány jót.


Hidd el, ez így nem működik. Szerintem.

2011. ápr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már nem egy lány sírta el a panaszait a vállamon. De ez a semmi se kizárttól már csak mosolyogni tudok:) Próbáld felőlem akár hogyan, de én most megmondom neked, hogy 100% nem fog sikerülni. Ne hallgass akkor rám, majd írj vissza ha sikerült neked, mert én arra nagyon kíváncsi lennék:D
2011. ápr. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Abban azért nem lennék biztos, hogy a belsőm nem kell neki ahogy ezt te megfogalmaztad. Mert annyira nagyon nem ismerjük egymást. Eleve úgy ismerkedtünk meg hogy külföldön volt és 2 hónapig csak így tartottuk a kapcsolatot napi szinten. Aztán mikor hazajött találkoztunk és hát történt ez az, de amikor visszament úgy éreztem, hogy ez így nem működne. Aztán elváltak útjaink kb 1 évre. És most ismét felbukkant. Nemrég szakítottak a barátnőjével és egyenlőre nem szeretne járni senkivel. Ezért is gondoltam, hogy talán nem teljesen veszett az ügy.
2011. ápr. 26. 00:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!