Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek fontos az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek fontos az, hogy egy fiú nem dohányzik?

Figyelt kérdés
Ha ismerkedtek valakivel, akkor ez a kérdés az elsők között szokott szerepelni? 16f
2011. ápr. 1. 15:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a cici kizáró ok, mindenképp... 23L
2011. ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
cigit akartam írni... :D de a cici is tulajdonképp :D
2011. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem gond ha cigizik, csak szeressen!!
2011. ápr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos.

Soha nem jönnék össze olyan fiúval, aki cigizik.

2011. ápr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szintén kizáró ok... nem jönnék össze egy dohányzóval, akármennyire is szimpatikus és kedves. 24L
2011. ápr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%
Engem zavarna, de nem fő szempont. Próbálnám leszoktatni. Bizonyítsa be, hogy mennyire szeret.
2011. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérdezgetek ilyeneket, de ha észreveszem, akkor nem tetsz, taszít, valszeg össze se jönnék az illetővel, megcsókolni meg áááh. Olyan rohadt büdös.

Amúgy gyakran lehet érezni a dohányosokon a szagot, és az is taszít már, szal össze se akarok vele ismerkedni. Kell a fenének, aki olyan büdös.

2011. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen pirospont. Nem élvezetes hamutálat nyalogatni.

20/l

2011. ápr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Moszuke ***** válasza:
100%

a piros pont nálunk jót jelentett.. 5 piros pont volt egy ötös.

kicsit megzavarodtam egy pillanatra..:D

2011. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen fontos! Engem nem zavar, ha nem találkozunk azután hogy cigizett, és akkor sem szív amikor együtt vagyunk, de valamilyen szinten így is lehet érezni, hogy az illető dohányzik. Utálom azt a szájszagot, utálom hogy ha megfogom a kezét, az enyém is teljesen magába szívja a füst szagot, utálom hogy ha hosszasan megölelem, az rosszabb mintha egyszerre elszívnék három szál cigit, szóval nekem nagyon fontos, és ha a kapcsolat kezdete előtt kijelenti hogy ő sosem szokna le a dohányzásról, akkor valószínűleg az én hozzáállásom is hasonló lesz... 20/L
2011. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!