Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éden Hotellel kapcsolatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éden Hotellel kapcsolatos kérdés. Fiúk! Vélemény?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt látom milyen bomba csajok vannak bent,meg "gyönyörű,hatalmas szilikonmellek"stb.

Bevallom,női szemmel is szép egy formás,kerek(esetleg nagy)mell,de a 2 szőke csajszi melle szerintem borzalmas.

Szóval van ugyebár a műtött mellű,szőke,hosszú hajú csaj.

Mit gondoltok egy olyan mellről?(Bocsi,de a lány nevét nem tudom)


2011. ápr. 1. 23:15
 1/8 Moszuke ***** válasza:

nekem nem jön be. (saját vélemény)

23f

2011. ápr. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!:)
2011. ápr. 2. 00:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom melyikről beszélsz mert nem nézek ilyet, de nekem se a szőke se a szilikon mell nem jön be szóval kilőve :) legyen sima puha amit tudok fogni normálisan :DD
2011. ápr. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kata és Niki a nevük. Nem tudom honnan kukáztak össze ennyi olyan 20 éves csajt, akinek a sörhasáig lelóg a melle.


Amúgy Jenni és Szandra elég jó bőr. Rajtuk minden természetes.

2011. ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szandra tényleg nem rossz,a másikat most így hirtelen nem tudom,de majd utánanézek:)

Köszönöm a válaszokat!

2011. ápr. 2. 17:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi tegnap néztük a barátommal, és nekünk is feltűnt, hogy undorítóak a melleik:D
2011. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem az én izlésemmel van baj:D Thx!
2011. ápr. 2. 22:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is csodálkozom, hogy mindneki azt a kis duci rövid szőke hajú csajt isteníti, amikor hogy néz ki és milyen kis buta. A másiknak meg olyan a hangja, mint a Dobó Katának, csak kicsit erősebb testben.
2011. ápr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!