Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most ez egy fura kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most ez egy fura kérdés lesz. Többrétegű. Lánnyal kapcsolatos. Segítség jól jönne. Mit szóltok?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki látni sem akar, elvileg utál, meg haragszik rám, ezért arra gondoltam, hogy küldök Neki vagy csak egy szál, vagy egy csokor virágot. A probléma az, hogy nem tudom, hogy pontosan hol lakik, ezért a sulijába küldeném.

És itt jönnek a bonyodalmak.

A. Vajon örülne-e Neki?

B. Hogy oldjam meg? Vannak olyan virágküldő szolgálatok, akár neten, akár élőben, amik suliba is küldenek? Úgy, hogy azt sem tudom, melyik órán, milyen teremben van, csak a lány nevét? Meg lehet ezt oldani valahogy? :D

Előre is köszi. Nem csináltam még ilyet de érdekel.


2010. jan. 10. 16:00
 1/6 anonim válasza:
Szerintem megoldható a virágküldés. Mert minden iskolában van porta, na meg hangos bemondó :D szóval mindenképp megkapná :) csak ne legyen az hogy vissza küldi a portás...:S
2010. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves ötlet, de nem is tudom. Az iskola az egy másfajta közeg szerintem, én inkább kellemetlennek érezném, ha ott kapnék virágot, ráadásul még a portás, tanárok (stb.) is rajtam csámcsognának, mert hát biztos, hogy nem találna meg egyből a futár... Persze, ez nagy mértékben függ a lány személyiségétől. Az is számít, hogy mi az, ami miatt haragszik rád. Ha engem kérdezel, jobban örülnék, ha mondjuk személyesen várnál a suli előtt virággal a kezedben, még ha látni se akarnálak éppen, akkor is. (Esetleg ha van közös ismerősötök, meg tudod kérdezni tőle, mikor végez aznap.) A küldős variáció bennem kicsit a lekenyerezni akarás benyomását kelti, míg a másik azt mondja: idejöttem miattad, még úgy is, hogy tudom, nem sok esélyem van, hogy szóba állj velem. Lehet, hogy elküld a fenébe először, de mint gesztust, a szíve mélyén valószínűleg értékelni fogja a próbálkozásod, és talán így jobbra is fordulhat még a kapcsolatotok. Ehhez azonban kitartás kell, egyetlen kis délutáni romantika még valószínűleg nem lesz elég a meggyőzéséhez. Legyél vele nagyon figyelmes, és ha rosszat tettél vele, érezze, hogy már ezerszer megbántad. Amúgy meg szurkolok neked!;)

18/L

2010. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ám... De az itt a baj, hogy tényleg szóba nem akar állni velem, ráadásul összejött is valakivel, és úgy kiakadt rám, hogy ha azt mondja, meglát mégegyszer feljelent. Azért gondoltam a küldést.
2010. jan. 10. 16:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez kedves ötlet,de ennél a lánynál értelmetlen.Ha ennyire nem akar látni, akkor minek erölteted? Ha most boldog, akkor örülj neki.Ha nem, akkor meg csak ő tehet róla.szerinetm hagyd ezt a csajt. :)
2010. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó, de nekem nagyon sokat jelent... Az se baj, ha most csak barátként kezelne, már jobb lenne, mintha haragudna.
2010. jan. 10. 17:04
 6/6 anonim ***** válasza:

pár hónap múlva...

addig úgyis minden kedvességeden csak jobban felhúzná magát

2010. jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!