Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok milyen fiúk jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki0702 kérdése:

Lányok milyen fiúk jönnek be nektek? Többi lent

Figyelt kérdés
A visszahúzódók vagy a magabiztosak?A felnőtesek vagy a inkább még kicsit gyerekesek?
2011. ápr. 2. 07:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem a magabiztos gyerekesek. :)


Aki jelenleg bejön, ő egy diplomás hadnagy. Ez nagyon imponáló, ....okos, magas, (jóképűnek nem kifejezetten jóképű) DE! mindenféle hülyeségben benne van, tök lazán vesz mindent, de ha komolyság kell, akkor komoly.

24/L

2011. ápr. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát az egyetem nekem még messze messze van
2011. ápr. 2. 07:30
 3/11 anonim ***** válasza:
az nem baj :) A diploma nem velejárója az intelligenciának! És én sem adok meg ilyen keresési feltételeket, ha párt keresek. Csak neki épp van, és nekem ez is bejön. (más diplomásokat lehet, hogy lexarnék magasról)
2011. ápr. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ok
2011. ápr. 2. 07:43
 5/11 A kérdező kommentje:
amm nem vok még felnőt(18/F)
2011. ápr. 2. 07:47
 6/11 anonim ***** válasza:
latin machok és rosszfiúk:D
2011. ápr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha bekerülök egy új társaságban pl. taval középsuli eleinte visszahúzódóbb vagyok, mert nem ismerek senkit, nem tudom, mik a reakciók stb. Kell egy kis idő, hogy úgymond megismerjem a társaságot, ezáltal fel is oldódjak. Ugyanez van fiútéren is:) Amikor feloldódtam onnantól kezdve laza és nyitott vagyok, magabiztos, mosolygós lány. Szeretek benne lenni a hülyeségekben, viccelődésben. Éppen ezért fiút is olyan tetszik inkább, aki magabiztosabb, lazább és nyitott. Az persze nem baj, ha eleinte kicsit visszahúzódóbb.

Azt viszont nem annyira csípem, ha gyerekes.

15/L

2011. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
felnőttes, és a magabiztos / visszahúzódó közül a magabiztost választanám, de semmiképp se legyen beképzelt.
2011. ápr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem aza legjobb, ha megtalálja az összhangot a felnőtesség és a gyerekesség között pl tudja hogy mikor kell komolynak lenni de lehessen vele jókat szórakozni.:) és nekem a magabiztosak jobban bejönnek, mint a visszahúzódóak.
2011. ápr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én a kék szemű pasikat szeretem=D
2011. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!